2733
2734

الان ۵روزه انگار ک ن انگار ک اتفاقی افتاده میاد و میره انگار من مقصرم اون خیانت کرده

عکس اون ج نده دیروز براتون فرستادم ک همه میگفتید مث میمونه و…کثافت خانه خراب کن

حالا شوهرم اصلا انگار ن انگار ی معذرت خواهی ام نکرد ازم جوری رفتار میکرد انگار ک من مقصرم انگار ک ن انگار 

حالا منم تا چند وقت پیش اسم طلاق میومد چهار ستون بدنم میلرزید ولی الان ببین چ ب روزم آورده ک ب طلاق راضی ام تایپیک قبلی ام رو بخونید متوجه میشید 

از صبح این چت ها بینمون شده یذره استرس دارم بره در خونه بابام سرو صدا کنه 

۶۰۰میلیون پولش تو حساب من بود دیشب ب بچم هی میگفت برو کارت بیار و …منم این پیاما رو دادم و بلاک 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

توقع داری بیاد چی بگه؟ همشون مدعی ان و رو برنامه هم بگیریشون میگن کاری نکردم.چون مردا کار خودشونو خیانت نمیدونن و عذاب وجدان هم نمیگیرن که تا بخوان تغییر هم بکنن. سبک تربیت و فرهنگ و قوانین اینجورشون کرده و حتی خیلیاشون خودشونو آلت متحرکی میدونن که زنای شیطان صفت این گوگولیا رو از راه به در میکنن و خودشونو حیواناتی فاقد شعور و اراده میدونن چون نغعشون در این نوع فکر رذیلانه هست. ولی در مواقع دیگه خودشونو عقل کل و بالاترین میدونن

توقع داری بیاد چی بگه؟ همشون مدعی ان و رو برنامه هم بگیریشون میگن کاری نکردم.چون مردا کار خودشونو خی ...

دقیقا بخدا اگر دور از جون من اینکار میکردم ب ثانیه طلاق 

ولی من چرا باید مجبور باشم این مرد لجن و کثیف تحمل کنم 

فقط بخاطر حرف فامیل چون ازدواج دوممه

انشالله خدا فقط خبر مرگش برام بیارن 

همه مهریتو بگیر اموالشو توقیف کن هرکاریییی میتونی بکن بعدش برو به زندگی وجوونیت برس،بچه ک نداریییی

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
2706