2737
2739
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 100 پست

فدای تو بشم من مهربونم منو شرمنده ی مهربونیات کردی من چطور این همه لطف و محبت تو رو جبران کنم 💟🌹 الهی هرچی از خدای بزرگم میخوای صد برابرشو بهت بده الهی به همه ی آرزوهای قشنگت برسی الهی ثوابش هزار برابر بشه برات 😙

دعا میکنم برای هرکسی که از خدای بزرگم هر حاجتی میخواد بزودی براش روا بشه

الهی به بزرگی خودت قسم هر روز دستهامو رو به اسمون قشنگت بلند میکنم و ازت میخوام ارزوی همه ی بنده هاتو براورده کنی هیچکس ناامید نشه به درگاه خودت قسمت میدم هرکسی مریضی داره به مهربونیت قسم شفای الهیتو براش برسون

هرکسی غمی تو دلش داره به زودی دلش رو شاد کن 

هرکسی خونه نداره و مستاجره کمکش کن بتونه خونه بخره

هرکسی نون شب نداره سفره شو پربرکت کن 

هرکسی هر مشکلی داره موانعو از سر راهش بردار و مشکلاتشو حل کن الهی تو که گره گشای همه ی مشکلاتی به  بزرگیت قسمت میدم به بنده هات کمک کن

الهی دامن همه ی اون خانم هایی عزیزی که ازت میخوان هدیه ی قشنگشون رو بزاری تو دلشون سبز کن @منتظرررررظهور    الهی دل فرزانه ی گلمم به زودی شاد کن پسرشو دوباره بزار تو بغلش داغ فرزند دیده دلش شکسته😢

الهی کسی داغ فرزند نبینه 

الهی به همه اولاد سالم و صالح بده

الهی رزق و روزی فراوان به همه ی بنده هات بده

الهی مریضی کرونا ریشه کن بشه کسی داغ عزیزشو نبینه دیگه

خدایا زمینت کم آب شده رحمت الهیتو ببارون 

آمین یا رب العالمین 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
فدای تو بشم من مهربونم منو شرمنده ی مهربونیات کردی من چطور این همه لطف و محبت تو رو جبران کنم 💟🌹 ا ...

خدانکنه قشنگم زنده باشی عزیزدلم 😍🌻

دشمنت شرمنده باشه خواهری 💛💕

ممنون بابت دعای قشنگت همچنین عزیزدل 🌻

الهی آمین به حق امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف 🤲💚🍃🌻💕

@منتظرررررظهور  

ان شاءالله به زودی دامن آبجیم سبز بشه به حق قرآن کریم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃🍀🍃🌹💕عزیزان ...

فدای تو مهربونم بشم ان شاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده برای همه ی عزیزان صلوات فرستادم خداوند بزرگم به همگی سلامتی بده هرکسی هر ارزوی داره برآورده کنه همه ی مریضا رو شفا بده الهی خودت کمک کن 

فدای مهر و محبتت بشم گلم که برای منم دعا خوندی اگه لایق باشم منم براتون دعا میخونم 

الهی حال دلتون خوب

رزق و روزی تون افزون

وساز زندگیتون

کوک کوک خدایا

برای دوستانم رقم بزن

تا آخر عمر سلامتی خوشی،موفقیت وخیروبرکت

ﺩﻋﺎ کنیم هیچ کس ﺩﻟﺶ ﻧﮕﯿﺮﻩ،ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﮔﺮﻓﺖ ؛؛؛

ﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﻫﻢ ﺻﺤﺒﺖ ﺧﻮﺏ ،ﺑﺬﺍﺭﻩ ﺳﺮ ﺭﺍﻫﺶ!

ﺩﻋﺎ کنیم کـه ﻫﯿﭽﮑﺪﻭممون ﺍﺷﮑﯽ

ﺍﺯ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﻧﯿﺎﺩ، ﺍگرم اﻭﻣﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﯽ ﺑﺎﺷﻪ!

ﺩﻋﺎ کنیم ؛ ﻫﯿﭽﮑﯽ ﺩﻟﺶ ﭘﺮ ﻧﺸﻪ،

ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﭘﺮ ﺷﺪ ﭘﺮ ﺑﺸﻪ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺍﺯ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﯽ!

ﺩﻋﺎ کنیم هیچکی ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﻧﺸﻪ،

ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﺷﺪ ﺧﺪﺍ ﺯﻭﺩ ؛ ﯾﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﻬﺶ ﺑﺪﻩ!

ﺩﻋﺎ کنیم ﻫﺮ ﮐﯽ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺗﻮ ﺩﻟﺶ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﺶ ﺑﺮﺳﻪ!

ﺩﻋﺎ کنیم ،حکمت خدا ؛ با آرزوهامون یکی باشه…

اللَّهُمَّ صَلِّ صَلاَةً كَامِلَةً وَ سَلِّمْ سَلاَماً تَامًّا عَلَى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ الذي تَنْحَلُّ بِهِ الْعُقَدُ وَ تَنْفَرِجُ بِهِ الْكُرَبُ وَ تُقْضَى بِهِ الْحَوَائِجُ وَ تُنَالُ بِهِ الرَّغَائِبُ وَ حُسْنُ الْخَوَاتِمِ وَ يُسْتَسْقَى الْغَمَامُ بوَجْهِهِ الْكَرِيمِ وَ عَلى آلِهِ الطیّبین الطاهرین فِي كُلِّ لَمْحَةٍ وَ نَفَسٍ بِعَدَدِ كُلِّ مَعْلُومٍ لَكَ

خدانکنه قشنگم زنده باشی عزیزدلم 😍🌻 دشمنت شرمنده باشه خواهری 💛💕 ممنون بابت دعای قشنگت همچنین عز ...

فدات بشم من مهربونم 

خواهش میکنم قشنگم من خیلی ممنونم از تو مهربونم . فدات شم.  الهی امین 🌹💟

تروخدا برای خواهر قشنگم فرزانه ویژه دعا کن دلش خیلی شکسته داغ فرزند دیده پسر نازنینش پرنده ب بهشتی شد سه روز این دنیا رو دید خواهر قشنگم نتوتست به درستی بوش کنه بغلش کنه خیلی ناراحتشم 😢😢😢😢 براش دعا کن خدای بزرگم دوباره پسرشو بزاره تو دلش سالم بغلش بگیره بزرگ شدنشو ببینه دومادیشو ببینه نوه هاشو بغل بگیره یکی از آرزوهام شده دوباره خوشحال شدن فرزانه ی گلم تروخدا براش دعا کنید @منتظرررررظهور    

2728
فدای تو بشم من مهربونم منو شرمنده ی مهربونیات کردی من چطور این همه لطف و محبت تو رو جبران کنم 💟🌹 ا ...

عزیزم ممنونم ازت... نمیدونم چطور ازت تشکر کنم. فدات بشم که درد همه مردم دنیا برات درده. ممنون که غم همه مردم دنیا واست مهمه. من مثل تو بلد نیستم خوب بنویسم و تشکر کنم... فقط ارزو میکنم اونقدری که دعا در خق دیگران میکنی امام زمان چندین برابر برات دعا کن و جای تو دلی تو هم به زودی زود سبز شه... 

امروز اصلا خوب نیستم خواهری برام دعا کن

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
خدانکنه قشنگم زنده باشی عزیزدلم 😍🌻 دشمنت شرمنده باشه خواهری 💛💕 ممنون بابت دعای قشنگت همچنین عز ...

سلام عزیز دلم منو بابت مهربونیت و دعاهات شرمنده میکنی... خیلی برام دعا کن خواهری. میدونم در برابر دعاهات فقط شرمنده تر میشم چون کاری برای جبرانش نمی تونم کنم اما بدون دل یه مادری که بغلش خالی مونده رو شاد کردی با دعاهات... خدا بی جواب نمیذاره... خدای ما خیلی مهربونه. الهی امام زمان گره از کارت وا کنه 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام عزیز دلم منو بابت مهربونیت و دعاهات شرمنده میکنی... خیلی برام دعا کن خواهری. میدونم در برابر دع ...

سلام ب روی ماهت نازنینم خوبی عزیزم.. دشمنت شرمنده باشه عزیزدلم.... ممنونم گلم همچنین 

توکل به خدا ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله به زودی حاجتت بر آورده به خیر 

چشم حتما عزیزدلم 💖💕💚💚🌻🙏

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2740
سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃🍀🍃🌹💕عزیزان ...

خواهر خوبم امیدوارم این همه انرژی مثبت به خودتو همه عزیزان شرکت کننده برگرده

واقعا ممنونم از همتون 

این روزا موعد پریودمه دلم نمیخواد پریود شم میخوام باردار بشم

از هویدای دلتون برا من دعا کنید

بخدا اشکام جلو چشمامو گرفته به  زور دارم مینویسم 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
خواهر خوبم امیدوارم این همه انرژی مثبت به خودتو همه عزیزان شرکت کننده برگرده واقعا ممنونم از همتون& ...

قربون دلت بشم، اشکات خریدارم... قدر بدون... لحظه استجابت دعاست...، بروی چشم الهی بهترینها برات مقرر بشه از خزانه رحمت الهی🙏🙏🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
🍃🌹💕 سلام دوستان وقت بخیر لطفا موقع خواندن قرآن برای سلامتی پسره دوستمون 🌺آب دعا کنید خوب خوب بشه ...

سلام چشم روی چشمم خیلی ممنون 

https://harfeto.timefriend.net/16285020383657          .                                                                                         https://www.goftino.com/c/b9qlKv.                                   تا شقایق هست زندگی باید کرد....🌸۱۴۰۰/۰۸/۱۳ ۲۳:۴۳🌸.       قول دادیم 🍁🥰.                                                                           حلال ترین حلال زندگیم......🌸🌸🌸.                                        9999💙♾️.                                                                              میرسه ادم به ادم....ای کاش فرشته نبودی🌸🌸🌸
سلام چشم روی چشمم خیلی ممنون 

خوبین ان شاءالله.. چشمتون بی بلا 

خواهش میکنم 

یک دنیا ممنونم 

خوبین ان شاءالله.. چشمتون بی بلا  خواهش میکنم  یک دنیا ممنونم

شکر ممنون مچکر 

همچنین

https://harfeto.timefriend.net/16285020383657          .                                                                                         https://www.goftino.com/c/b9qlKv.                                   تا شقایق هست زندگی باید کرد....🌸۱۴۰۰/۰۸/۱۳ ۲۳:۴۳🌸.       قول دادیم 🍁🥰.                                                                           حلال ترین حلال زندگیم......🌸🌸🌸.                                        9999💙♾️.                                                                              میرسه ادم به ادم....ای کاش فرشته نبودی🌸🌸🌸

سلام عزیزم صفحه قرآن رو به نیت عزیزان خوندم الهی مشکلشون حل بشود حاجت روا بشوند

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2706