2733
2734
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 100 پست
@اعتصامی    

آرزو می کنم نگاه خداوند همیشه بر زندگی ات جاری باشد.... 💕

با هر دم هوای عشق و شادی را نفس بکشی...💕 

و با هر بازدم زندگی و قلبت از هرچه ناراحتی و غصه خالی شود.. 💕

به خاطر آمدنت، بودنت و ماندنت هزاران بار از تو سپاسگزارم... 💕

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

[QUOTE=195046271]آرزو می کنم نگاه خداوند همیشه بر زندگی ات جاری باشد.... 💕 با هر دم هوای عشق و شادی را نفس بکشی... ...[/QUOT]

خیلی خانومی خیلی

فدای مهرومحبت خالصانت خواهریم

تو قلبم موندگاری تاابد

خوشبختی یعنی داشتن خواهر🌷ی مثل تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=195046271]آرزو می کنم نگاه خداوند همیشه بر زندگی ات جاری باشد.... 💕 با هر دم هوای عشق و شادی ...

نظر لطفته قربونت برم خوبی وخانومی از خودته 

🙏💕💕💕💕💕💕😍😍🌹🍃💖ممنونم بابت کلیپ. 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728
قربونت خواهریم🙏 لایق بهترینایی ک🙏

خدانکنه قشنگم زنده باشی عزیزدلم... ممنونم.... به من لطف داری 🌹🌹😍💕🙏💚

عزیزم ممنونم ازت... نمیدونم چطور ازت تشکر کنم. فدات بشم که درد همه مردم دنیا برات درده. ممنون که غم ...

خدا نکنه مهربونم . اختیار داری چه حرفیه یک دهم از خوبی هاتو نمیتونم جبران بکنم از بس در حقم خوبی کردی مهربونم ان شاالله خدای بزرگم به زودی دل شکستتو خوب کنه و از شادی فراوان اشک بریزی. خواهش میکنم فدات شم . به خدا قبل اینکه برای خودم دعا بخونم برای همه ی بنده های خدای مهربونم دعا میخونم دلم برای همه ی بنده های خدا میگیره و میسوزه دوست دارم همه به ارزوهاشون برسن و تو آرامش و اسایش باشن . دلم برای تو مهربونم خیلی میگیره همش غصتو میخورم همیشه به یادتم و برات دعا میخونم که دلت شاد بشه دوباره که دوباره پسر نازت بیاد بغلت . فدات بشم تو مهربونم که خیلی قشنگ مینویسی و برای همه دعا میخونی خدا خیرت بده مهربونم . فدات بسم من نبینم غم و ناراحتیتو ان شاالله به زودی دل خودت و منم باهاش شاد کنی برات بهترین ها رو از خدای مهربونم میخوام 😘😚🌸🌹💗💟😙

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
سلام ب روی ماهت نازنینم خوبی عزیزم.. دشمنت شرمنده باشه عزیزدلم.... ممنونم گلم همچنین  توکل به ...

سلام مهربونم خوبی فدات بشم بازم که منو شرمتده کردی ببخشید اینجا دارم ازتون تشکر میکنم اون تایپکی که منو تگ کرده بودید قفل بود فدات بشم بازم به من لطف داشای و منو شرمنده کردی چطور میتونم این همه لطف و خوبیتون رو جبران بکنم ان شاالله هر دعایی میخونید ثوابشو هزار برابر بشه براتون ان شاالله هرچی هز خدای بزرگم میخواید هزار برابرش رو بهتون بده و بهترینش رو بهتون بده بازم خیلی خیلی ممنونم ازتون 😙😙😙😙😙💟💟💟🌹🌹🌹🌹😙

2738
سلام مهربونم خوبی فدات بشم بازم که منو شرمتده کردی ببخشید اینجا دارم ازتون تشکر میکنم اون تایپکی که ...

سلام ب روی ماهت نازنینم خوبم به خوبیت خواهری.... دشمنت شرمنده باشه خواهری 

خواهش میکنم نازنینم 

ممنونم بابت دعای قشنگت همچنین عزیزدل ❤️❤️💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💖

سلام ب روی ماهت نازنینم خوبم به خوبیت خواهری.... دشمنت شرمنده باشه خواهری  خواهش میکنم نازنینم ...

سلام فدات شم خوبی مهربونم منم با خوبی شما خوب خوبم . فدات قشنگم یک دنیا تشکر میکنم خواهر خوش قلب و مهربون من 😙😙😙💟💟💟💟🌹🌹🌹🌹🌹