2733
2739
عنوان

مرمری ام مادرها بیاید بگید کدوم راهو انتخاب کنم💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 14769 بازدید | 411 پست

عزیزم میدونم حتما بچه تو پیش دکترای زیادی بردی

اما اگه من بودم شاید سعی میکردم نظر دکترای بیشتری رو بدونم تا بلکه یه با وجدانش گیرم بیاد

کسی که برای مریضش ارزش قائل بشه و حداقل عوارض روند درمانو برام کامل شرح بده

آخه یعنی چی که تازه بهت گفتن رژیم باعث خود ایمنی شده

🙄🙄🙄

اگه به تهران دسترسی داری یه متخصص کودکان هست به اسم دکتر شاه بزاز

این آدم هم علم بالایی داره هم خدا ترس و با وجدانه یه سر پیشش برو

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهنام و بهروز مقدادی یکی برای الرژیش یکی رفلاکسش اره شیر رژیمی الکر میخورد شیر ماست دوغ پتیر کره ک ...

ببینید بچه های منم الرژی دادن کل زمستون سرفه و ابریزش و عطسه از اول مهر شروع میشد تا اخر بهار ولی از روزی کرونا امد خداروشکر دیگه مریض نشدن یعنی مال ویروس بود که اینجوری میشدن الان هر چی بخورن اونجوری نمیشن ماشالله حالا نمیدونم مشگل فرزند شما چه جوریه یه کم مریضی شو تحمل کن خوب میشه بخدا بچه هام اینقد سرفه میزدن که بالا میاوردن چقد من عذاب میکشم پاییز و زمستون 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
2728
مرمری جان تشخیص گالاکتوزمی بودن ندادن؟ 

چی هست؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین نفهمیدم درست چی شد اخه پریروز ک اشتباهی شیر بز خورده بود علایم شدید گوارشی و تنفسی داشت یکم زا ...

خوب ی کاری کن دیگه هیچی بهش نده تا علائم از بین برن .بعدش ی قاشق شیر حل تو‌کن تو ی لیوان اب و ی قاشقش رو بهش بده.صانعیان میگفت برا الرژی زدایی اول شیر و اب حسابی رقیق کن بعد خییلی کم بده بهش

چی هست؟

ی نوع مشکل متابولیسمی هس ک ژنتیکی هس و باید از مصرف لبنیات و هر ک لبنیات داخلشه پرهیز بشه 

بچه منم داره این مشکلو 

نمیدونم درآینده مشکل الان شمارو داشته باشم یا ن😥

✳️تو فقط قسمتی از من رو میشناسی، من یک جهان پر از رازم... 🌱
خوب ی کاری کن دیگه هیچی بهش نده تا علائم از بین برن .بعدش ی قاشق شیر حل تو‌کن تو ی لیوان اب و ی قاشق ...

باید همین کارو کنم

دکتر گفت در کنارش شربت زادیتنم بدم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740
ی نوع مشکل متابولیسمی هس ک ژنتیکی هس و باید از مصرف لبنیات و هر ک لبنیات داخلشه پرهیز بشه  بچه ...

نمیدونم بمن گفتن الرژی ب پروتئین گاوه

خوب ی کاری کن دیگه هیچی بهش نده تا علائم از بین برن .بعدش ی قاشق شیر حل تو‌کن تو ی لیوان اب و ی قاشق ...

بعد جالبه پریشب هم پشه ها سوراخ سوراخش کرده بودن به نیش پشه هم الرژی داره بهم میریزه 

موندن اینو چ کنم 

الان وزن و قدش خوبه؟ 

وزنش بخاطر دیابت افتضاح شد قدش خوبه

وزنش بخاطر دیابت افتضاح شد قدش خوبه

آخه دیابت چجوری اومده دیگه؟ یعنی هرکی پروتئین گاوی مصرف نکنه دیابت میگیره؟ 

✳️تو فقط قسمتی از من رو میشناسی، من یک جهان پر از رازم... 🌱
میتونی بهم بگی علائم رفلاکس یا آلرژی چیه؟ چی میشه ک میفهمی آلرژی داره ب این چیزا و اینکه رفلاکس چجو ...

رفلاکس الرژیکه

یعنی در حالت عادی رفلاکس نداره ولی اگه مواد الرژن مصرف کنه میشه رفلاکس

اسید معدش میاد تو گلوش غذا نمیخوره دهنش بو میده.

تهوع داره بی قرار و بد خلق میشه شبا تند تند از خواب پا مبشه یا خواب راحت نداره

علایم الرژی بلغم در مدفوع خون در مدفوع اگزما و دونه زدن حرف زدن تو خاب غلت زدن کیپ شدن بینی و الرژی تنفسی

2706