2091
2079

من الان میفرستم😎

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن

مجردا چیکار کنن؟ 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام✋🏻❤️سحر هستم😍یه دختر 18 ساله ی بامزه🤓😍با افتخار یه دختر کورد هستم🤩🤩مامان بابام خیلی اذیتم کردن😫☹️ولی من شکست نخوردم و از زندگی لذت بردم😍😍من یه تک فرزندم😍❤️❤️بچه که بودم دلم میخواست تک نباشم و فکر میکردم زندگی اصلا خوبی ندارم😟ولی الان فهمیدم که درسته خواهر برادر خوبه ولی دلیل نمیشه اگه نباشن زندگیمو خراب کنم😍در عوضش یه دخترخاله دارم که از جونم بیشتر دوستش دارم 😍😍😘😘هروز باهم حرف میزنیم و لذت میبریم❤️😍من از بچگی خیلی پرانرژی بودم😍دلم میخواد همیشه کارای جذاب انجام بدم😁🤩😝من مطمئنم میتونم یه زندگی رویایی رو تجربه کنم😘😍😊❤️❤️فضای نی نی سایت باحاله🧐🤪همیشه سعی دارم تاپیک سرگرمی بزنم و دوستای گلم رو سرگم و شاد کنم😍😍❤️❤️ تیکر تولدمه مجردم😁🤪

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

خوابیده 🥴

عضو گروه رز قرمز 🌹وزن اول 101😰وزن دوم89🥰وزن سوم 24تیر 85🤩🤩وزن هدف72،🌹شروع رژیم 2اردیبهشت  من می تونم  این باورمه وهد فم  😎😎یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
ب فکر ماهاییم ک اخایی نداریم تو اینجور تاپیکا باشید😐 مرصی اه

لایک

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام✋🏻❤️سحر هستم😍یه دختر 18 ساله ی بامزه🤓😍با افتخار یه دختر کورد هستم🤩🤩مامان بابام خیلی اذیتم کردن😫☹️ولی من شکست نخوردم و از زندگی لذت بردم😍😍من یه تک فرزندم😍❤️❤️بچه که بودم دلم میخواست تک نباشم و فکر میکردم زندگی اصلا خوبی ندارم😟ولی الان فهمیدم که درسته خواهر برادر خوبه ولی دلیل نمیشه اگه نباشن زندگیمو خراب کنم😍در عوضش یه دخترخاله دارم که از جونم بیشتر دوستش دارم 😍😍😘😘هروز باهم حرف میزنیم و لذت میبریم❤️😍من از بچگی خیلی پرانرژی بودم😍دلم میخواد همیشه کارای جذاب انجام بدم😁🤩😝من مطمئنم میتونم یه زندگی رویایی رو تجربه کنم😘😍😊❤️❤️فضای نی نی سایت باحاله🧐🤪همیشه سعی دارم تاپیک سرگرمی بزنم و دوستای گلم رو سرگم و شاد کنم😍😍❤️❤️ تیکر تولدمه مجردم😁🤪

دوس داشتم بذارم ولی مجرددددم  

میشه واسه ظهور امام زمانمون ی صلوات بفرستی از حال من نپرس که دیوانه‌تر شدم*از حال و  روز تو چه خبر؟ عاقلی هنوز!؟ بیدار مانده ام که تو رامثنوی کنم*آسوده تر بخواب عزیز دلی هنوز
2050
مجردام موز میخورن😐

موز گرون شده بریم همون خیارمونو بخوریم😂

لایک نکنین خواهشا  ♡تو تاپیکای عکس و چیزای خنده دار تگم کنین🥺💜 تو دعوا ها هم تگم کنین دو کیلو تخمه بیارم باهم بخوریم😐😂🙌

@یخچول    

@1375shabnam    

@سارادلارام    

@ساراا28    

@کارنلین    

بچه ها بفرستید بخندیم یکم.ببینم شوهر کی با احساس تره😂

اعتراف میکنم شوهر خودم نفر اخره🤣

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
2104

مجردا به دوز پسرتون بدید خب.

اگرم ندارید واسه باباتون بفرستید.خوشحالم میشه بابایی تون😍

2051