2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست
گفت باید میومدم ماشینو برمیداشتم با ماشین بریم حالشو نداشتم دیگه خودم رفتم

میگفتی منم با موتور میبردی،من همه جا با شوهرم میرفتم از وقتی باردار شدم دیگه منو با خودش نبرد تو عاشق اینی سوار موتور تریل بشی من دوس دارم وقتی بار میبره همراهش برم ولی نمیبره منو میگه بچمون خدای نکرده طوریش میشه من چادرم همیشه زیره بغلمه بخواد سرکوچه بره باهمون لباس خونه میشینم تو ماشین میرم کسی ک دیگه تو ماشینو نمیبینه عزیزم توام خسته بودی حوصلت سر رفته بوده داشتی بهانه میگرفتی به نظر من برو ببوسش و ازش معذرت خواهی کن بنظرم چون زیاده روی کردی توی دعوا چون خودمم این موارد برام پیش اومده میفهمم کی مقصره😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
قدر شوهرت بدون عزیزم. 

وای بچه ها شوهرم با حرفایی ک میزنه خیلی رو اعصابمه تا هربحثی پیش میاد میگه چرا سرویس طلا ندادین چرا بابات مارو نفرستاد کیش همش مقایسه میکنه با دوستاش ولی خدایی بابای من کم نزاشت برام 

یه کاری کرد دیگه حوصلت سر نره 😁

همینو بگو فعلا ک گفت فردا نمیخوادبری خونه مامانت، بعدم ما شب جمعه هرهفته میریم روستامون باغ پدرشوهرم تا صبح شنبه عستیم گفت اینهفته ک نبردمت میفهمی خیلی بیرون رفتی تاخالا پرو شدی

چه حرفا زشتی زدی ب هر مردی بگی کبودم کن برم پزشک قانونی جنازتو میندازه خیلی صبوره

دقیقااااا خیلی صبور بوده

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706