2733
2734
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست
خدا خیرت بده خیلییی خندیدم حرفاتون خنده دار بود معلومه شوهرت خواسته لجت در بیاره وگرنه یه دعوای سف ...

اره فقط نیتش هم.ن بود ک لج منو دربیاره چون وقتی بشقابو پرت مرد مثل بچه ها میگفت هووووو فرش زرد سد اخ جون منم گفتم ب درک باید پول بدی بیان ببرن بشورن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا عزیزم چرا الکی عصاب خودتو خورد کردی میتونستی وقتی پرسیدی چرا منو نبردی منتظر جوابش میموندی شاید ج ...

گفت باید میومدم ماشینو برمیداشتم با ماشین بریم حالشو نداشتم دیگه خودم رفتم

2728
اره فقط نیتش هم.ن بود ک لج منو دربیاره چون وقتی بشقابو پرت مرد مثل بچه ها میگفت هووووو فرش زرد سد اخ ...

برو خدارا شکر کن شوهرت عصبی و بد دهن و زود جوش نیس

وگرنه خدای نکرده الان با گریه تایپ میکردی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

استارتر نمیدونم چند سالتونه ولی منی که تجربه ۲۱ ساله زندگی مشترک دارم بهت میگم سر چیز های الکی نذار روتون بهم وا بشه و حرمتها از بین بره چون دیگه اون زندگی ارزش نداره از یه مساله کوچک دعوای بزرگ ساختین و بچه هم شاهد دعوا بود یخورده رو فشارت فکر کن الان از جنبه فانتزی داری به قضیه نگاه میکنی ولی بعدا چوبش رو میخوری 

2738
من خیلی عصبیم درکل،فحش ک میدادم میگفت خاک تو سرت جلو بچه این حرفای زشتو نزن دهن نجستو ببند

چرا بهت گفت کوتوله؟؟مگه قدت چنده

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2706