2733
2734
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اسی منو شوهرم دعواهامون ازاینم بدترع حتی کار ب قهر خونه مادرم میکشه ولی دعوای شماواقعا خنده داربود مخصوصا قسمت شلوارک🤣🤣🤣

یاشوهرت گفت فرشت زرد شود شماهاخیلی باحالین کمتراذیت کنین همو ولی خیلی باحال بود🤣🤣🤣🤣

2731
شلوارکشو کشیدی پایین که طبیعتا باید بعدش داستان کلا عوض میشد اشتی میکردین

وااای دختر خدا نکشتت مردم از خنده😂😂😂

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
اون گفت باهاش بری دیگه تقصیر خودت بود شاید نون میخاسته بسته بوده یا نونشو دوس نداشته بعدشم مگه موتور ...

چرا موتور خودمونه وای زیاد شوهرم باهاش جایی نمیره،بعدم ب من گفت تاسر خیابون میرم وقتی میخ.است بره حایی دبگه میتونست بیاددنبالم 

2740

الان مقصر رو انتخاب کنیم؟

به نظرم شما تند رفتی 

شوهرت بهت گفت که باهم بریم خودت نرفتی

قهر بعدش هم بچه بازی بوده

شوهرتون هم از قصد که شما رو نبرده

و اینکه برای خوشگذرونی که نرفته 

البته که نباید قضاوت کرد و باید در موقعیت قرار گرفت تا درک کرد

ولی خب خودتون نظر خواستید گفتم🙃

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
چرا موتور خودمونه وای زیاد شوهرم باهاش جایی نمیره،بعدم ب من گفت تاسر خیابون میرم وقتی میخ.است بره حا ...

آره خب میتونست بیاد دنبالت.اما زندگی ارزش این چیزارو نداره.شوهر خوبی داری.نذار سرد بشه

چشمات دنیام بودن؛رفتی و دنیامو ازم گرفتی🥀
چرا موتور خودمونه وای زیاد شوهرم باهاش جایی نمیره،بعدم ب من گفت تاسر خیابون میرم وقتی میخ.است بره حا ...

خیلی سخت میگیری اینکه بیرون نری بدتر بود یا دعوای اینجوری بشه؟

تقصیر شما بوده و دلیلیم نیست که قانع کننده باشه.

بنظر من ازشون عذرخواهی کن بجای دنبال مقصر گشتن.

✌😎
2706