2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست
من اعصابمم خورد بود از حرفاش،تادیدم اونارو پرت کرد رفتم سمتش هی میزدم رو بازوهاش و تو سر میگفتم پاشو ...

جلو بچه یکم رعایت کنین این کولی بازیا چیه نکنین تو رو خدا

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش شوهرم رفت رختخوابشو پهن کرد توحیاط برای خودش میوه برد خورد وقتی ظرفشو اورد تو میخندید میفت اگه ...

واقعا چه شوهر صبوری داری

من هیچوقت از دیگران ناراحت نمیشم فقط نظرم درموردشون عوض میشه😊
واقعا چه شوهر صبوری داری

الان جدی داری میگی؟🙄

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
2742
2740
بعدش شوهرم رفت رختخوابشو پهن کرد توحیاط برای خودش میوه برد خورد وقتی ظرفشو اورد تو میخندید میفت اگه ...

اون طوری که تو شوهرتو زدی همین که گذاشته رفته حیاط و کاریت نکرده جای شکر داره.

چشمات دنیام بودن؛رفتی و دنیامو ازم گرفتی🥀

نمیدونم زندگیتو ولی خب شوهرت خسته بوده باید همون اول تموم میکردی کشش دادی از این به بعد اینجوری نباش بخاطر خودت میگم درسته الان کتکت نزده ولی مطمئن باش اگه تکرار بشه اینکارو میکنه غذا هارو هم از حرص تو ریخته اگه از عروسیتون مشکلی دارین یکبار برای همیشه باصحبت حلش کنید این قاون برای خودتون بزارین که گذشته رو پیش نکشین

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
میدونم الانم منو مقضر میدونه و باز تاچند روزی خودشو میگیره ازاخرم من باید برم منت کشی،فرداهم قراربود ...

بیخود..دعواتون چه ربطی به خونه ی مامانت رفتن داره..اصلا چجوری اجازه میدین برای رفتن خونه ی مادرتون تعیین تکلیف کنه..مگه اون ازت اجازه میگیره؟!

اون طوری که تو شوهرتو زدی همین که گذاشته رفته حیاط و کاریت نکرده جای شکر داره.

اگه  من اینکارو میکردم شوهرم فکم رو پایین میاورد باز شوهر اسی صبوری مرده

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
2706