2737
2739

درگیر یه عشق نا فرجام شدم...

از اون روزی که رفت چندین ماه گذشته...

ولی‌‌ هنوزم مثل همون روزا دیونشم‌..

میخام قوی باشم ولی کم میارم گاهی...

دیگه بعد اون نمیتونم دل ببندم...

حتی دلم نمیخاد کسی رو نگاه کنم‌..

نگرانم که سهم یکی دیگ بشه..

میترسم با یکی دیگه ببینمش

چند روز دیگ تولد ۳۲ سالگیشه...

دیگ سن ازدواجشه.. 

من شکستمش...

من بهش دروغ گفتم...

میگفت زهرا طوری شکستی منو که خودم صدای شکستن دلمو شنیدم..

میگفت تو دروغ گفتی و من تقاص پس دادم...

خیلی رابطه قشنگ و آتشینی داشتیم...

دلم براش تنگه خدااا..

برام دعا کنید...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

چکارش کردی زهرا

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

چ دروغی گفتی مگ؟

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چکارش کردی زهرا

یه قسمتی از گذشتمو بهش دروغ گفتم... چون عاشقش بودم نتونستم بگم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

خیانت کردی آیا؟

چه دروغی گفتی؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

مگه چقدر فجیع بود  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
منم مثل خودت  دلتنگی داشت خفم میکرد  ولی دیروز یه استوری ازش دیدم ک ن تنها دلتنگش نیستم ...

خوشبحالت... من هیچ بدی ای ازش ندیدم تو اون سه سال‌‌‌.. میپرستید منو.. همش نگران من بود..

باید قسمت مهمی بوده باشه..اخه همچین عشقی ک شما میگی ترک کردنش سخته

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
خیانت کردی آیا؟ چه دروغی گفتی؟

نه خیانت نه...

ی دروغی راجع گذشتم‌..

مگه چقدر فجیع بود  

خیلی سخت بود براش پذیرشش.. چون دوس پسر قبلیم دوست صمیمیش بود.. 

نه خیانت نه... ی دروغی راجع گذشتم‌..

کاش میبخشیدت 

و خب من حس میکنم از علاقه زیادی اون دروغو گفتی

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706