2733
2734
عنوان

دلم خیلی تنگشه‌.‌‌.. چرا اینطوری شد ..💔

| مشاهده متن کامل بحث + 35063 بازدید | 691 پست
روزای خوب توام میاد اونم آخرین نفری نیست که بهش دل بستی صبور باش❤️

عزیزم اخه خیلی خاص بود اون حس‌‌‌‌.. دلم پر میکشید براش صداشو میشنیدم‌.. ضعف میکردم دستم میموند رو دلم ک از جاش کنده نشه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
کاش میبخشیدت  و خب من حس میکنم از علاقه زیادی اون دروغو گفتی

اره واقعاا... چون دوس پسر سابقم دوست صمیمیش بود نتونست کنار بیاد...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید قسمت مهمی بوده باشه..اخه همچین عشقی ک شما میگی ترک کردنش سخته

اره واقعا خیلی سخت بود.. برای هردومون‌... من الان دارم جون میدم از دوریش بعد ۹ ماه‌‌‌...

خیلی رو خودم کار کردم ک قوی باشم بتونم دووم بیارم...

ولی دیگ از دیشب ب هم ریختم‌‌‌...

عزیزم اخه خیلی خاص بود اون حس‌‌‌‌.. دلم پر میکشید براش صداشو میشنیدم‌.. ضعف میکردم دستم میموند رو دل ...

حالتو درک میکنم خودمم همین بودم اما زمان خیلی چیزا رو حلم نکنه ته نشین میکنه میدونم چه اوضاع سختی داری و یهو دلت میگیره اما توکل کن به خدا فقط باید تحمل و صبر کنی تا از،این مراحل بگذری دعات میکنم عزیزم

میفهممت ...قلب منم تیکه تیکه داره جونمو میگیره ..آرزو میکنم بمیرم 

نمیدونم چطوری از خدا بخوامش...

حیف اون عشق نبود اخه‌.‌

خوشبحالت... من هیچ بدی ای ازش ندیدم تو اون سه سال‌‌‌.. میپرستید منو.. همش نگران من بود..

اتفاقا اونم منو میپرستید 

در حدی ک اسممو خالکوبی کرده بود رو دستش و سینه‌ش 

ولی الان میبینی ک چجوری ریده ب من😂

خیلی سخت بود براش پذیرشش.. چون دوس پسر قبلیم دوست صمیمیش بود.. 

اوف چه غیرتی .

نتونست قبول کنه اینو 

کاش از همون اول بهش گفته بودی قبل وابستگی 

الانم زیاد دیر نشده امیدوار باش از کجا میدونی ؟ شاید دوباره برگشت سمتت   

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
حالتو درک میکنم خودمم همین بودم اما زمان خیلی چیزا رو حلم نکنه ته نشین میکنه میدونم چه اوضاع سختی دا ...

مرسی عزیزم... نمیدونی من دو سال تمام خدارو صداش کردم.. التماسش کردم‌... زجه زدم سر نماز‌... خودمو سپردم بهش‌... ولی هیج اتفاقی نیفتاد که هیچ خودم رفته رفته بیشتر غرق شدم...

اوف چه غیرتی . نتونست قبول کنه اینو  کاش از همون اول بهش گفته بودی قبل وابستگی  الانم ز ...

عزیزم اینو میدونست ک قبلا با دوستش بودم ولی نمیدونست چیا بینمون بوده..

عزیزم اینو میدونست ک قبلا با دوستش بودم ولی نمیدونست چیا بینمون بوده..

😐😐😐اوووووووو   

رابطه داشتی با اون؟؟؟  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706