2733
2734

عزیزم فرمایشت متین ولی چطور شد ساعت 5 صبح بفکر مالیات افتادی؟

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چون سرکارم,و دارم فیش حقوقیمو میخونم.

شیفت شبی پس،،،،،چی بگم والا درد و از هر طرف بخونی درده

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
طبق درآمد مالیات میگیرن ...اگه درآمدت بالا باشه مالیات میگیرن مثلا کارگران معدن سرچشمه ماهانه ۴۵ میل ...

من۲۳تومن حقوقمه پس چرا مالیات باید بدم.

دکترجکولم
بله.شبفت شبم.

خسته نباشی عزیزم تو فکرش نرو ،،هرچند میدونم واقعا چی میگی ولی خب چیکار میشه کرد

حقوق کارگران طبق تامین اجتماعی ۸ میلیونه .. حالا خودت بگو چرا ندی؟؟؟

چرا حقوق تامین اجتماعی باید ۸ باشه با این قیمت ها؟

۲۳ الان مگه چیزیه؟

چرا وقتی تو این تورم داریم زندگی می کنیم و روی همه اقلام مالیات می دیم بازم باید از حقوق مالیات بدیم حالا خودت بگو

چرا بدیم؟

داروغه ناکینگهام هم مثل تو فکر نمی کرده 

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
چرا حقوق تامین اجتماعی باید ۸ باشه با این قیمت ها؟ ۲۳ الان مگه چیزیه؟ چرا وقتی تو این تورم داریم ز ...

وقتی نمایندگانی بی کفایت میفرستی باید منتظر تصویب حقوق براخودشون  و تصویب برا کارگران باشیم 

از ماست که بر ماست...

وقتی یه عده مشارکت نکردن باید منتظر انتخاب بقیه باشیم !!!

❤❤❤
وقتی نمایندگانی بی کفایت میفرستی باید منتظر تصویب حقوق براخودشون  و تصویب برا کارگران باشیم&nbs ...

آخی چقدر ساده دلی😂🤣😅

آخی فکر نمی کردم هنوزم افرادی مثل شما باشن

حیف که تاپیک جوری میشه که می ترکه وگرنه از این ساده دلی درت میاوردم

ریپ نزن که بزنی هم به امثال تو بخثی ندارم شماها یا سودتون تو متوجه نسدنه یا مقاومت ذهنی دارید مغزتون اجازه نمیده از این ساده دلی در بیاید

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
آخی چقدر ساده دلی😂🤣😅 آخی فکر نمی کردم هنوزم افرادی مثل شما باشن حیف که تاپیک جوری میشه که می تر ...

دقیقا 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤