2733
2734
عنوان

لطفا آقایون بیاین! دوست دارین چی هدیه بگیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38663 بازدید | 227 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرض کنم که واقع میخوای خوشحالش کنی باید کیک رو  ببری خونه مامان جونش😣مبادا مامانش بی کیک بمونه ...

بالاخره! خیلی ها دوست دارند با خانواده هاشون تولد رو جشن بگیرند. دو تا تولد بگیرین توی این مواقع. یه تولد کوچولوی خانوادگی و یکی هم با خانواده ها.

شما هم برای تولدتون یه دونه یکی ببرین و خانواده رو هم توی شادی هاتون شریک کنین. فعلا غم ها خیلی زیاد شده. بهتر نیست بقیه رو هم شاد کنیم"؟

سلام عشقم  عاالیم  تو چطوری 😙😙 مامانم همیشه تولد بابام وسیله اشپزخونه میخره میگه مهم ...

یه چیز قیمت پایین هم براشون بخرین بدک نیست.

شاید چند تا دونه آچار حتی. میدونم هدیه عجیب و غریبیه ولی آقایون رو در کنار همه چیزهایی که واسه خودتون میخرین شریک کنین. البته این رو واسه مامان تون گفتم.   

2731
2738
شوهر منم کادو معنوی بیشتر دوس داره تا ساعت و زنجیر و... و ی شب رمانتیک و عاشقونه خیلی دوست داره

آخرش اون هدیه هر چند کوچیک و کم ارزش رو بهش بدین. حتی اگه شده یک کیف کوچولو!

بعضی وقتا مردها از اینکه یه هدیه ای که ارزشی نداره بگیرند ترجیح میدن هیچ خدیه ای نگیرن و اکتفا کنند به یک شب رمانتیک. البته عذر میخام. قضاوت نکن مو ذهنتون رو خراب نکنم. شما خودتون بهتر میشناسینشون. ...

الان که شما بیکاری داری هی ریپ میزنی درضمن من نمیدونستم این تاپیک واسه چن ماه پیشه چون امروز تو بروز ...

ممنون از نظرتون. نظر همه محترمه. هر کسی برای خودش عقیده ای داره. ما بتونیم همدیگه رو کاملا قبول کنیم همونطوری که هستیم زندگی شکل بهتری خواهد داشت.

عجب والا شما اول منو ریپلای کردی من برای کسی ایجاد مزاحمت نمیکنم

ممنون از نظرتون. نظر همه محترمه. هر کسی برای خودش عقیده ای داره. ما بتونیم همدیگه رو کاملا قبول کنیم همونطوری که هستیم زندگی شکل بهتری خواهد داشت.

2706