2733
2734
عنوان

لطفا آقایون بیاین! دوست دارین چی هدیه بگیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38660 بازدید | 227 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذای مورد علاقشون باشه بهترین قسمت کادو دادن هست واسه بعد شام هم حتما یه جوشونده آرامش دهنده معده و ...

شما یجور حرف میزنی انگار با تمام مردای دنیا بودی والا شوهر من از عینک بدش میاد ۳۰سالشه خیلیم خوشتیپه 

2731

همه میدونن اقایون فقط یه چیز خوشحالشون میکنه

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
😂من براش ریش تراش خریدم  فکر نمیکردم اینقدر خوشحالش کنه  که شب با خودش ببره تو رخت خواب ...

اینو زودتر بهش میدادی ذوق مرگ شده بنده خدا

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 

عرض کنم که واقع میخوای خوشحالش کنی باید کیک رو  ببری خونه مامان جونش😣مبادا مامانش بی کیک بمونه😑😑😑😑بعد هم از این موتور صد میلیونیا دوست دارن ..میتونی بخری؟!!!🤔🤔🤔🤔🤔

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم...
2738
اینو زودتر بهش میدادی ذوق مرگ شده بنده خدا

😂😂😂 بخدا دو هفته جلوتر از تولدش بهش دادم 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
چند خریدی؟

والا همه قیمتی داشت 

من ۵ ماه پیش  ۴۶۰ گرفتم مارک روزیا

تو مغازش خیلی تنوع جنسی داشت از ۲۰۰ شروع میشد تااا بالای ۱ تومن(که حرفه ای و مناسب ارایشگرا بود )

زیاد هزینش برام مهم نبود فقط گفتم یچیز بده که عمری باشه 

چند نمونه نشونم داد 

روزیا هم مارک پرطرفداری بود هم ۳.۴ تا تیغه داشت 

و هم اینکه خیلی ظریف و خوش دست بود و جعبه باکلاسی داشت 

پسندم شد 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
سلام خوبی؟؟🥰🥰😉😃   آره

سلام عشقم 

عاالیم 

تو چطوری 😙😙

مامانم همیشه تولد بابام وسیله اشپزخونه میخره میگه مهم اینه که من ب یاد بابات خریدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂داره جهیزیه بابام کامل میکنه 😂😂😂😂

2706