2737
2734

سلام. از آقایون سایت سوال دارم دوست دارین چه هدیه ای بگیرین؟ و اینکه چجوری بهتون هدیه بدن؟ خودم بعضی وقتا یه هدیه هایی میگیرم که خوبه قشنگه ولی هیچ استفاده ای نداره برام. خب ترجیح میدم یه چیزی باشه که کاربردی باشه حتی اگه شده اچار باشه! یا مدل جشن گرفتن چجوری دوست دارین؟ مثلا اینکه خیلی رمانتیک و با شمع و گل و نور خونه کم بشه و از ان حرفا یا ساده و معمولی باشه ؟ بیشتر حس میکنم خانمها طبق اون چیزی که دوست دارن برای آقایون هم عمل میکنند.

نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد   و رمانتیک؟؟؟؟

impossible 

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭
2731

شوهر منم دوست داره کاربردی باشه کادوش و یه میز پر از غذا و تنقلات باشه واسه تولدش 

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

غذای مورد علاقشون باشه بهترین قسمت کادو دادن هست

واسه بعد شام هم حتما یه جوشونده آرامش دهنده معده و اعصاب واسش دم کن

فکر نکنم مردها سوپرایز دوست داشته باشند،

عینک دودی هم دوست دارن

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2738
خوب بستگى به سليقه طرف داره

بستگی که داره. ولی مثلا کاسه بشقاب یا لباسی که اندازه اش نیست یا مثلا یه کتاب بهش بدی که اصلا کتاب نمیخونه هم جالب نیست. بیشتر سوالم روی نوع هدیه ش بود.

غذای مورد علاقشون باشه بهترین قسمت کادو دادن هست واسه بعد شام هم حتما یه جوشونده آرامش دهنده معده و ...

آخه هر عینک دودی ای که به هر صورتی نمیاد که! چطوری انتخاب میکنین؟

ساعت دوس دارم سوپرایزم دوس دارم عطر..دکمه سر آستین..لباس کلا همه چیز دوس دارم فضا خیلییی رمانتیک ...

قیمت هدیه چقدر برات مهمه؟؟؟

الان عطر ارزون داریم و گرون! دکمه سرآستین هم جالبه ها. فقط چیز خاصیه. همه کس استفاده نمیکنند.

قیمت هدیه چقدر برات مهمه؟؟؟ الان عطر ارزون داریم و گرون! دکمه سرآستین هم جالبه ها. فقط چیز خاصیه. ه ...

اصلاااا برام مهم نیست

همینکه فکرم بوده مهمه برام

وبالوالدین احسانا...مگرنه تو پلاستیک...سرکوچه🥴
کاربردی یعنی چی؟

مثلا ترجیح میده براش تیشترت و زیرپوش بگیرم تا انگشتر و ادکلن

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
2706