2737
2739
عنوان

از این که هی ب شوهرم بگم

105 بازدید | 14 پست

پول میخام یا لباس ندارم لوازمارایشی بهداشتی ندارم پول بهم بده  برا ارایشگاه بگه ندارم    خستع شدم 

ازاینکه هی بگم حوصلم سررفته و اون منو حتی تا سرکوچه نبره خسته شدم  از این که اویزون هستــــــــــم  خسته شدم 

دیروز این ساعت امده شدم برم بیرون دس کرده ۱۵۰داده بهم  منم رفتم یه دور دودقیقه زدم امدم فقط یه گل خریدم  امدم گفت خدا کنه پول تو دستت نیاد سریع خرجش میکنی  گفتم یکم حالم بهتر بشه گل خریدم برا خودم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خرج کن عزیزم.....مردازیادم جنبه احترامو اینکه رعایت حالشونوکنی ندارن..فرداروز پابه سن میزاری بازهمین مردا میگن ازقیافه افتادی چرایه سره پادردکمردردی.....وهزارتا چیزه دیگه..به خودت برس...زندگی کن..نمیکم ولخرجی کن ولی اینجوریم نباش دیگه

من که بدم نمیاد بخودم برسم  ولی کو پول

ببین قرارنیس یهویی یه ملیون بگیری بری بازار..همین که بفمه خودت واسه خودت مهمی کافیه...پول لگیر یه لاک بهر.....یاروسری.....یه کرمی چیزی....کم کم منظورمه...که متوجه بشه بدونه یه نیازایی داری

2706