1874
2106

من یه هفته به موعدمم بی بی چک خودکاری زدم منفی بود دیگه منفیه حتما؟؟

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه می شود وقتی خدا وارد شود... خوش اومدی تو دلی مامان بیا با تمام کوچولو بودنت برای هر کسی که آرزوی مادر شدن داره دعا کن خدا یدونه مثل تو پر از خیر وشادی بزاره تو دلشون قطعا تو پاکی و خدا حرفاتو میشنوه جان مادر❤              کوچولوی مامان دیدن دستای کوچولوت انگشتای ظریفت توی مانیتور به من نشون داد که وجودت باعث میشه دخترخودخواه سابق از وجودش مایه بزاره برای بودنت وقتی تکون میخوردی دلم میخاست زمان جلوتر نره و من نگات کنم و هرلحظه تو دلم بگم چقدر یه نفر میتونه دوست داشتنی باشه حتی وقتی واضح ندیدیش در آغوش نگرفتیش وشاید مادر بودن این باشه که از همین لحظه جونم رو برای بودنت میدم تو فقط باش 💕

ن بابا دیوونه 

خداروشکرت بخاطر وجود فرشته ای تو زندگیم🧿💖خدایاخانوادمو پدرمادروخواهربرادرمو ب تو سپردم...لطفا دعاکنین شهریورماه خبر بارداریمو بدم به شوهرم روزتولدش🌼🧡به تعویق افتاددعاکنین مهرماه خبربارداریمو بدم🥰🥰

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ن بابا دیوونه 

اصلا حاله و هیچی نداشت روشم نوشته ۵ تا ۱۰ روز بعد از لقاح رو نشون میده من اقدامم دقیقا روز تخمک گذاریم بود و ۱۰ روزهم گذشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه می شود وقتی خدا وارد شود... خوش اومدی تو دلی مامان بیا با تمام کوچولو بودنت برای هر کسی که آرزوی مادر شدن داره دعا کن خدا یدونه مثل تو پر از خیر وشادی بزاره تو دلشون قطعا تو پاکی و خدا حرفاتو میشنوه جان مادر❤              کوچولوی مامان دیدن دستای کوچولوت انگشتای ظریفت توی مانیتور به من نشون داد که وجودت باعث میشه دخترخودخواه سابق از وجودش مایه بزاره برای بودنت وقتی تکون میخوردی دلم میخاست زمان جلوتر نره و من نگات کنم و هرلحظه تو دلم بگم چقدر یه نفر میتونه دوست داشتنی باشه حتی وقتی واضح ندیدیش در آغوش نگرفتیش وشاید مادر بودن این باشه که از همین لحظه جونم رو برای بودنت میدم تو فقط باش 💕
2124

زود زدی خیلی باید یک هفتع بعد از موعد پری بزنی دقیق نشون میده اگر عجله داری دو سه روز دیگه برو از خون بده 

زود زدی خیلی باید یک هفتع بعد از موعد پری بزنی دقیق نشون میده اگر عجله داری دو سه روز دیگه برو از خو ...

باشه مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا حاله و هیچی نداشت روشم نوشته ۵ تا ۱۰ روز بعد از لقاح رو نشون میده من اقدامم دقیقا روز تخمک گذار ...

عزیزم از همین جدیداس ک اومده بازار.منم دارم ولی بزار بعد موعدت بزن ضررنمیکنی میدونم دوس داری زود جواب بده

خداروشکرت بخاطر وجود فرشته ای تو زندگیم🧿💖خدایاخانوادمو پدرمادروخواهربرادرمو ب تو سپردم...لطفا دعاکنین شهریورماه خبر بارداریمو بدم به شوهرم روزتولدش🌼🧡به تعویق افتاددعاکنین مهرماه خبربارداریمو بدم🥰🥰
2050