2752
2734
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد منم شکایت کردم اون هم خیانت با یک زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 9885 بازدید | 126 پست
این پرونده رو داشتم میدونم منظور از معاونشون همون کسی ک سر دفتر بخش کیفری جانم.... چون پیش اومده بر ...

کیفری بخش نیست ...شعبه هست 

هر شعبه هم شامل مدیر دفتر منشی و متصدی میشه ..هیچ عنوانی به اسم معاونت وجود نداره ...سردفتر واسه محضر خونه هست نه مجتمع قضایی و هیچ کارمند اداری جزو وظایفش نیست استعلام های اینچنینی ولی درکل ...پرینت گرفتن که کاری نداره موضوع اینه که هیچ گونه کمکی نمیکنه تو اثبات این جرایم نمیکنه و من چون کار هرروزم همینه از دیدم بسباری از وکلا به خصوص کاراموزها از کم دانی مردم در مورد مسائل حقوقی سواستفاده میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من اینا رو کامل میدونم. در مواردی که موضوع حیثیتی و ناموسی هستش بخاطر حساسیت مسئله و اینکه خیلی موضوع بزرگی هستش و تهمت زده نشه دز این موارد مکالمه و حتی صدای مکالمه به هیچ عنوان سند قابل قبول برای اجرای حکم نیست و حتما حتما سه تا شاهد عینی میخوان . اینو کاملا مطمئنم.

خدایا هر چه تو خواهی راضی ام به رضایت 
2731
اصلا، فقط و فقط با داشتن ۲ شاهد عاقل و بالغ میشه اثبات کرد. بذار رک بگم، احتمال مبرا شدنشون خیلی ...

مجازات سنگسارو که خیلی ساله برداشتن

تو چِه دانی سِرِّ جَهانی مَن زِ آنَم و تو بیرون اَز آنی...
یعنی مکالمه با یک زن متاهل یا رابطه با یک زن دیگه میتونه دلیل محکمه پسند برا جدایی باشه از طرف زن؟

ببخشیداااا....دیگه مرد باید چکار کنه که ادم قصد جدایی کنه....چرا محکمه پسند نباشه....شما خیانت تو چشمتون عادیه!؟

ببخشیداااا....دیگه مرد باید  چکار کنه که ادم قصد جدایی کنه....چرا محکمه پسند نباشه....شما خیانت ...

گفتم محکمه پسند .یعنی قانون قبول داره؟

من اگه شوهرم این کار رو بکنه ،میگم توافقی طلاق.مهرم نمیخوام.

ولی قانون حق طلاق رو به مرد داده.اون قاضی تصمیم میگیره برا طلاق نه شما