2733
2734
عنوان

پععع از کمر درد آرزوی مردن میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 43 پست
درد بدیه واقع استراحت کن چاره اش عمله فقط 

والا به دکتر گفتم میخام عمل کنم گفت الان نه تا مجبور نشدی عمل نکن نمیدونه من چقدر درد میکشم میترسم عمل کنم بدتر بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا به دکتر گفتم میخام عمل کنم گفت الان نه تا مجبور نشدی عمل نکن نمیدونه من چقدر درد میکشم میترسم ع ...

الهی بگردم منم چند وقتیه دارم کمر درد رو ولی دکتر نرفتم

پس اگه دکتر گفته خوب آن شالله با دارو و ورزشهای مخصوص خوب میشی

کمربند طبی و بالش و اینا برات نگفته ؟

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
2731
واقعا الان خوبی؟ بادکش رو قسمت دیسک های آسیب دیده؟

بادکش تمام کمر حجامت هم ساکرالانجام دادم افتضاح بودم الان شکر خدا کارامو خودم میکنم 

تنگی کانال نخاع ایجاد کرده دیسکای بیرون زده و پاره 

من زمان راهنمایی که پشت نیمکت بودم. کمرم در حد مرگ درد میکرد . یکم استراحت کن و دراز بکش شاید خوب بش ...

همش در حال استراحت یه چیزی میشورم میام دراز میکشم غدا میپزم وسطش میام دراز میکشم خسته شدم نمیتونم ده دیقه سرپا بایستم

الهی بگردم منم چند وقتیه دارم کمر درد رو ولی دکتر نرفتم پس اگه دکتر گفته خوب آن شالله با دارو و ورز ...

کمر کند گفت ببند که گرم بمونه میبستم معده درد میگرفتم بالش هم وقتی میخابم وسط زانوهامیزارم شنا و استخر خیلی خوبه که متاسفانه به خاطر کرونا نمیشه برم

کمر کند گفت ببند که گرم بمونه میبستم معده درد میگرفتم بالش هم وقتی میخابم وسط زانوهامیزارم شنا و است ...

آره شنا واستخر خیلی خوب مادر من مادردش تو استخر خیلی بهتر شد ان شالله کرونا یه چند ماهم هست دیگه بساطش جمع میشه

آره سفتی کمربند معده رو اذیت میکنه

خیلی خیلی استراحت کن به خودت یه مدت فشار نیار تا بهتر بشی حتی آگه خونه و زندگی هم رو هم ریخت محل نذار سلامتی خودت واجب تره سرپا نایست زیاد و اگه سرویس  بهداشتی فرنگی دارید از اون استفاده کن آگه نه یدونه از  این سیار ها بخر سر سرویس ایرانی نشین

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
خدا رو شکر که خوبی  شما کدوم شهری عملت راحت بود ؟دیسکت پاره شده بود یا بیرون زده بود؟یعنی ممکن ...

قزوینم

دو تا دیسکام پاره شده بود. مهره‌هام لغزیده بود. دیسکام را عوض کردن، مهره‌ام رو هم با چهار تا پیچ پلاتین برگردوندن سر جاش.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
خدارو شکر  خوشحالم برات  یعنی دیسک جا میفته .نمیشه حرکاتش رو تو اینترنت پیدا کنم انجام بد ...

آره اگر درست و حرفه ای انجام بدی حساسه بنطرم استاد باید بالاسرت باشه.... باز هم تو نت بهتر از هیچیه

2706