2733
2734
عنوان

پععع از کمر درد آرزوی مردن میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه من گودی کمرهم دارم نمی دونم با عمل رفع میشه یا نه

درباره گودی کمر اطلاعاتی ندارم. انشالله زودتر خوب شید.

من چاره‌ای جز عمل نداشتم. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
درباره گودی کمر اطلاعاتی ندارم. انشالله زودتر خوب شید. من چاره‌ای جز عمل نداشتم. 

اره این دکتر هم میگفت پاره که بشه عمل می‌کنیم شما چرا این اتفاق برات افتاد؟

اره این دکتر هم میگفت پاره که بشه عمل می‌کنیم شما چرا این اتفاق برات افتاد؟

دکتر گفت لغزندگی مهره ریشه مادرزادی داره و خیلیا دارن اما اگه منجر به پارگی دیسک شه خطرناکه. من سبک نادرست زندگی، اضافه وزن باعث شد ولی تیر آخر رو بلند کردن یه جسم سنگین زد. یه جسم سنگین برداشتم، ده روز بعدش صبح بیدار شدم از درد فلج کامل بودم😢

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
شنیدم اصفهان دیسکو جامیندازه یه دکتره  باشگاه هم میرم ولی نتیجه نگرفتم چه ورزشی میرفت همسایتون

ورزش نميرفت همون تو خونه شروع كرد يواش يواش انجام داد تازه اومد ب خالم هم توضيح داد خالم هم خوب شذ

يه كليپ هست از ي كانالي داشتم خيلي ورزشاش شبيه اون ورزشاي همسايمون بود 

يعني معجزه ميكنه اون ورزشا 

درخواست دوستي بده شمارتو بده اگه پيدا كردم اون كليپو برات ميفرستم فقط خدا كنه داشته باشمش 

درضمن روزي ٨ليوان اب جوشيده ولرم هم بخور اين ورزشارم اروم اروم انجام بده از روز اول سرحال تَر ميشي 

اين جا انداختنا هم خطر ناكه اول اين دو كار رو انجام بده خوب ميشي قول ميدم