2733
2734
عنوان

سزارین یا طبیعی، درست انتخاب کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 67 پست
معمولادر هفته های آخر پزشک دهانه ی رحم و لگن مادر رو معاینه می کنه و پیش بینی می کنه که آیا زایمان طبیعی ممکن هست یا نه می شه تا مشخص شدن این مرحله صبر کرد و بعد نسبت به سزارین تصمیم گیری کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها شما که سز شدید بعدش شکمتون کوچیک شد؟ میگن بعد سز چون ماهیچه های شکمو می برن دیگه مث اولش نمیشه
سبحان الله یا فارِجَ الهَمّ و یا کاشفَ الغَم فرِّجْ هَمّی و یَسِّرْ امری و ارحَمْ ضعفی و قِلةَ حیلتی و ارزُقنی من حیث لا اَحتَسِبُ یاربّ العامین من عاشق محمد رسول الله هستم I LOVE MOHAMMAD
2731
سلام دوستان من زایمان اولم به خاطر اینکه پسرم مدفوع کرده بود سز شدم الان دوباره باردارم و با دکترم که مشورت کردم گفت موردی نداره و ریسک پارگی خیلی کمه فقط یه سری شرایط خاص داره و اون اینه که نمیتونن آمپول فشار استفاده کنن و یا از روشهای القای زایمان استفاده کنن باید زایمان کاملا روند طبیعی خودش رو طی کنه حالا یخواستم ببینم کسی شرایط منو داشته و طبیعی زایمان کرده خودم تصمیم گرفتم تا موقع زایمان طبیعیم صبر کنم و اگه نشد سز کنم
من سزارین شدم. به خاطر بریچ بودن پسرم. اصلا سزارینو توصیه نمیکنم. چون زایمان طبیعی بعدش خودت به بچت رسیدگی میکنی. اما سزارین دوره نقاهت داره راه رفتن بعدش خیلی سخته بلند شدنش. من با اینکه عمل خوبی داشتم سزارینو دوست ندارم. درد نداشتم بعد از عمل اما وقت راه رفتن مردمو زنده شدم. البته برای هر کسی متفاوته. مقاومت ها و تحمل درد فرق داره من کلا در برابر درد ضعیفم
سلام من هم اولی سزارین بود ولی انتخابی نبود..حالا اینبار دلم میخواد سعیمو بکنم اگه طبیعی نشد سز بشم...یعنی تا هفته 40 صبر کنم تا دردم بگیره..به نظرتون ارزششو داره این ریسکو بکنم یا نه؟
سلام خداروشکر بالاخره پست هایی دیدیم که نشان از آگاهی بالای مادران امروز رو داشت... من زایمان اولم طبیعی بود با تلاش زیاد و خواست فراوان امیدوارم الانم که باردارم بتونم دوباره تجربش کنم. بنظرم اینکه ب عنوان یک زن میتونیم اینچنین قدرتمند باشیم و درد زایمان رو تحمل کنیم بالاترین افتخاره ،چرا باید بصورت انتخابی خودمون رو محروم کنیم از تجربه ی معجزه اونم فقط ب خاطر چند ساعت درد که در مقابل تمام لحظه های مادرانگیمون خیلی ناچیزه... همونجور هم که دوستمون کفت زایمان طبیعی از اسمش پیداست لازم نیست شرح داده بشه اما خوب خداروشکر علم پیشرفت کرد تا با جراحی بشه جون مادر و فرزندهایی که مشکل پزشکی در روند زایمان براشون ب وجود میاد نجات بده. موفق باشید
2740
سلام بچه ها شما که سزارین شدید بعدش شکمتون کوچیک شد؟ میگن بعد سزارین چون ماهیچه های شکمو می برن دیگه مث اولش نمیشه
سبحان الله یا فارِجَ الهَمّ و یا کاشفَ الغَم فرِّجْ هَمّی و یَسِّرْ امری و ارحَمْ ضعفی و قِلةَ حیلتی و ارزُقنی من حیث لا اَحتَسِبُ یاربّ العامین من عاشق محمد رسول الله هستم I LOVE MOHAMMAD
2706