2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عروس برادر جاريم بود.وضعشونم متوسطه نداشتن ازما پول قرض گرفتن فقط براي دوشب ٢٥ مليون پول لباس شده ...

وای

اره شانس من حنابندونم اخه دارن فقط یه شب نیس لعنتی

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

ببخشید رک میگم ولی شب عروسی هیچکس نگاه به تو نمیکنه همه به عروس توجه میکنن و اینکه خیلی بیش از حد خرج نکن نهایت میگن حسودی کرده به عروس و فلان.مرتب و شیک برو ولی خیلی خرج الکی نکن

ما دوباره سبز می شویم...

من این بار میرم ی پیراهن شیک اجاره میکنم من که یکبار بیشتر نمیپوشم بمونه تو کمد که چی!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
منم با اینکه دوس ندارم ولی مجججبورم میکاپو شینیون برم 

میکاپ و شینیون ک باید حتما بری عزیزم بعضیا خودشونو شبیه ب عروس میکنن

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

من سال ۱۴۰۰ لباس ۲۰ تومن لباس خریدم 

دو و نیم هزینه آرایشگاهم شد عروسی برادر شوهر باید سنگ تموم گذاشت هرکسی اخرین حد توانشو نشون میده

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰
برا خیلیا تمیز درمیارن ولی من دنیا رو هم بهم بدن لباس به خیاط نمیدم حتی مزون دوز بنظرم آماده بی کی ...

منم دوس ندارم ولی چیزی ک میخوام اصلا امادشو ندیدم جز همون یدونه گرونه ک الانم موجودی ندارن و با بودجه مونم جور درنمیاد 

نمیدونم

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
وای چی خبره این همه خرج وقتی ندارن 

من چيزي بهش نگفتم

چون از ما گرفتن، گفتم سوبرداشت ميكنه..واقعا من خودم بودن نداشتم اينجوري خرج نميكردم.ميتونست با هزينه كمتري جمعش كنه.

جالب اينه خواهرش ك مولتي ميليارده لباس تكراري پوشيده بود و ارايشگاه سر كوچه رفتع بود ك ارزونه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
وای اره شانس من حنابندونم اخه دارن فقط یه شب نیس لعنتی

شهري ك هستي به نظرم ارزونيه

چرا نميدوزي؟

مدلايي ك پسنديدي عكس بزار

كمكت كنيم يكي ديگه هم انتخاب كن بده بدوزن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

برادر شوهر فقط؟ من فعلا مجردم ولی عروسی دختر عموم لباس اصلا نداشتم خریدم و کفش چون از قبل داشتم نخریدم پول آرایشگاه و یه چند تیکه لوازم آرایش هم دادم کلا شش و خورده خرج کردم 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2706