2752
2734
عنوان

سزارین یا طبیعی، درست انتخاب کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 67 پست
فواید زایمان طبیعی: 1. نوزادان متولد شده از زایمان طبیعی زمانی به دنیا می آیند که آمادگی کامل دارند. سزارین انتخابی عموما یک یا دو هفته قبل از زمان طبیعی تولد نوزاد انجام می شود. اما اغلب نوزادان در زایمان طبیعی در هفته ی 41 یا 42 به دنیا می آیند. اگر که هر اشتباهی در محاسبه ی زمان تولد وجود داشته باشد کودکانی که از راه جراحی به دنیا می آیند ممکن است با خطر نارس بودن مواجه شوند و دارای ریه های تکامل نیافته و مشکل تنفسی شوند. 2. کودکان متولد شده با زایمان طبیعی دارای ریسک بسیار کمتر مشکلات تنفسی هستند. انقباض گلوی کودک سبب دفع مایع آمنیوتیک در طول فرآیند تولد می شود و به ریه های کودک کمک می کند تا برای تنفس هوای تازه آماده شود. کودکان متولد شده توسط سزارین دارای ریسک بالای سندرم اختلال دستگاه تنفسی و آسم هستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم کوچولومو طبیعی دنیا اوردم... فیزیولوژیک کامل. بدون استفاده از روشهای بی دردی.. با کمک ماما خصوصیم که مرتب منو ماساژ میداد و راه میبرد خیلی زووووود عشقم دنیا اومد.. البته من صبحش تو خواب یهویی کیسه آبم ترکید و من بت امادگی ذهنی که داشتم به کمک همسرم خوشحال و خندان رفتم بیمارستان گفتم من اومدم بزام..خخخخخخخخخخ گفتم کیسه ابم ترکیده اومدم نی نیمو دنیا بیارم. هنوز دردهام شروع هم نشده بود. ظهرش عسل مامانی اومد تو بغلم. زایمان طبیعی یه عشق میخواد و یه ذهن آماده.. من همه جوره اماده بودم. با تمام وجودم دلم میخواد خودم بچمو دنیا بیارم.. خدا رو هزاران بار شکر میکنم.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
ترجمش اینه که روغن کرچک ممکن است به شروع درد زایمان کمک کند اما توصیه نمی شود چراکه می تواند دارای عوارض جانبی مثل سرگیجه و اسهال و دلپیچه باشد. روغن کرچک یک مسهل قویه که می تونه شکم و همچنین رحم رو به کار بندازه.
مه عضویت:1393/10 1393/10/24 - 2:25 صبح سلام بچه ها شما که سزارین شدید بعدش شکمتون کوچیک شد؟ میگن بعد سزارین چون ماهیچه های شکمو می برن دیگه مث اولش نمیشه سلام من بعد زایمان اولم شکمم سریع جمع شد سزارین بودم چون شکممو از روز اول بستم محکم در حد تیم ملی شایدم خودش جمع شد ولی تو دومی درد داشتم نشد ببندم هنوز شل واویزونه اه اه
الحمدلله رب العالمین ...
فواید زایمان طبیعی: 3. گذر از کانال زایمان باعث تحریک سیستم گردش خون نوزاد شده و باعث تشدید جریان خون در بدن نوزاد می شود و او را برای تولد آماده می کند. این فرآیند در دراز مدت هم برای هم آهنگی بدن کودک بسیار مفید است. جمجمه شناسان می توانند با معاینه کودک در آینده بفهمند که از طریق زایمان طبیعی بدنیا آمده یا سزارین و این بر نقش گذر از کانال زایمان در زایمان طبیعی بر فرآیند تکامل جنین تا تولد تاکید دارد.
عزیزم زایمان طبیعی درد داره ولی ترس نداره اگه دهانه ی رحم نشانی از باز شدن داشته باشه مثلا در طول چند ساعت اول درد زایمان نشانه ی پیشرفت توی باز شدن دهانه ی رحم باشه همه چیز آماده ی زایمان طبیعیه.
2706