2737
2734
عنوان

سزارین یا طبیعی، درست انتخاب کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 67 پست
7- نوزادان متولد شده با زایمان طبیعی تمایل بیشتری به تغذیه با شیر مادر داشته و قدرت مکیدن بیشتری دارند و در دوره ی حیاتی 90 دقیقه پس از تولد زمان بیشتری می توانند از سینه مادر شیر بخورند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عالی بود. اینم تاپیک منه. راهکارهایی برای آماده شدن برای زایمان طبیعی: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1101230&postID=44067081 دوست داشتید سر بزنید.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2731
سلام عزیزان میخوام به سوال من جواب بدید بخیه شکم تو زایمان سزارین چند هفته بعد عمل برمی دارن ومهمتر از این ایا بی حس می کنن نخش رو می کشن یانه لطفا کسی که زایمان سزارین کرده بگه
دوستان من خوشحال میشم که راهنماییم کنین چون من شش ماهه که باردارم ولی از زایمان خیلی می ترسم ‌واز الان پرس وجو می کنم از اینترنت که مطاللعه می کنم بیشتر زایمان طبیعی رو کم عوا رض بهتر میدونه اطرافیانم هم طبیعی میگه ولی شوهرم میگه سزارین بهتره دل منم سزارینه چون تحمل درد من ندارم
رها جان با دکترت مشورت کن اگر دهانه رحمت راحت باز بشه و لگنت هم مناسب باشه زایمان طبیعی بسیار بهتره بدون شک. اما حتما در مورد بیمارستان تحقیق کن هر بیمارستانی زایمان طبیعی خوبی نداره حتی بیمارستان های صاحبنامی مثل آتیه زایمان طبیعیش ضعیفه
2738