2737
2734

تابستون شد، بچه ها اسیرن تو خونه، شما برنامتون چیه براشون؟ زنگ زدم سالن شهید گلاب که سالهای قبل کلاس ورزشی داشت برا بچه ها گفت تا اطلاع ثانوی باز نیستیم!! رفتم کلاس طراحی پرسیدم 8 جلسه دو ساعت و نیمه 400 هزارتومن، مجازی قیمت گرفتم 100 هزار تومن، مجازی میشه طراحی یاد گرفت؟ تجربه ای دارین؟

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

راستی کلاس زبان مجازی که طی سال تحصیلی هم میرفت دخترم، به اندازه حضوری خوب و مفید نیست اما از هیچی بهتره، اما نمیدونم طراحی رو چیکار کنم حضوری یا مجازی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشگاه حجاب هم فوتسالش گفت بیاید، ما باز هستیم، نمیدونم مجازه فعالیت باشگاه ها؟ اونوخ چه کنم با دغدغه کرونا؟ نزارمش برم، غرغراشو گوش کنم یا ثبت نامش کنم؟ شما باشید چیکار میکنید؟

2731
مجازی هیچ خوب نیست من شیرازم دارم پسرمو میبرم باشگاه که

چه رشته ای ؟ پس باشگاهها بازن، من هنوز ثبت نام نکرده ، غصم شده واقعا طپش قلب گرفتم، میگم نکنه بعدا مثه .... پشیمون بشم ، الان غرغر بشنوم بهتره تا خدای نکرده خودش یا کسی از اعضای خونواده درگیر کرونا بشه

من امتحان دخترم که تموم بشه میزارمش کلاس. توی کاس مجازی که اصلا از اجتماع چیزی نمیفهمن.

من یه کلاس درسی زبان میزارم و یه کلاس هنری (احتمالا همون موسیقی که دوست داره) و یک کلاس ورزشی

چه رشته ای ؟ پس باشگاهها بازن، من هنوز ثبت نام نکرده ، غصم شده واقعا طپش قلب گرفتم، میگم نکنه بعدا م ...

گذاشتمش کیک بوکسینگ آره بازه البته این باشگاه بزرگه و فاصله اجتماعی رو رعایت میکنن مربیه تند تند دستاشونو الکل میزنه میگه برید آب بخورید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من امتحان دخترم که تموم بشه میزارمش کلاس. توی کاس مجازی که اصلا از اجتماع چیزی نمیفهمن. من یه کلاس ...

آخ گل گفتی، تو محیط بیرون خونه بودن خیلی مهمه، امسال که مدرسه هم نرفتن، واقعا اسیر بودن تو خونه، اتفاقا به آموزش موسیقی مجازی هم فکر میکردم

2738
گذاشتمش کیک بوکسینگ آره بازه البته این باشگاه بزرگه و فاصله اجتماعی رو رعایت میکنن مربیه تند تند دست ...

تهران هستید شما؟ پس باشگاه ها بازن

آخ گل گفتی، تو محیط بیرون خونه بودن خیلی مهمه، امسال که مدرسه هم نرفتن، واقعا اسیر بودن تو خونه، اتف ...

ببین دخترم رو برای گیتار که کلاس میزاشتم، اوایل کلاسش تک نفره بود. مبلغشم زیاد نبود. هر 10 جلسه 400 تومن. تقریبا توی یک ماه میشد حدود 12 جلسه. همینکه میرفت و میومد خیلی خوب بود براش. امسال به خاطر آزمون تیزهوشان هیچ کلاسی نبردمش. چون من و همسرم شاغلیم کلاً این بچه 30 بار از خونه بیرون نرفته تو این 9 ماه.

خب گناه داره طفلی. هرجور شده میزارمش کلاس. 

دلم میخواد یه کلاس بره که دوستش هم همراهش باشه، خسته شدم تو خونه گوشی از دستشون نمیافته یا تلفن یا واتساپ یا شاد، در حال چت، بعدش میگه من برم خونشون، اون بیاد خونمون، ایکاش یه جاهایی بود که بچه ها از صبح تا غروب با دوستاشون کلاسهای شادی که دوست دارن رو میرفتن، یعنی تو یه محیط باشه نه همش تو راه

تهران هستید شما؟ پس باشگاه ها بازن

نه عزیزم تو پست اول گفتم شیرازم اینجا که بازه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ببین دخترم رو برای گیتار که کلاس میزاشتم، اوایل کلاسش تک نفره بود. مبلغشم زیاد نبود. هر 10 جلسه 400 ...

کلاس چندمه دخترتون؟ ما هم مثل شما هر دو شاغل هستیم ، بچه از صبح تا غروب تو خونه گناه دارن طفلی ها، رفیق باز نیست دخترتون؟ دوستم دوستم ...