2733
2734
عنوان

معجزه سوره حشر رو باورم نميشه 😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 12210 بازدید | 95 پست
اره منم سرچله حق شناس حاجتمو نداد گریه وگلایه کردم بعدا دیدم اگه حاجتمو میداد فقط بدبختی داشت برام

اى كاش خيلى ها اين تاپيكِ من و كامنت شمارو ببينن

كه فكر نكن استغفرالله خدا نيست يا دوستشون نداره

خدا فقط مى دونه در پس هر يك از خواسته هاى ما چيه

عزيزم بخدا كه اصلا خدا نه تو كارش نداره من اين رو با تمام وجودم درك كردم حتى چند وقت پيشم تو همين ...

الان 4-5ساله گیرم. خیلی ناراحتم. از زندگی افتادم. توروخدا دعا کنید شاید دعای شما گرفت

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با چله حق شناس نتیجه ای نگرفتم سوره حشر حتما امتحان میکنم

انشالله كه نتيجه مى گيريد حتما

اگه هم به صلاح تون نبود مطمئن باشيد كه خدا بهتون نشون ميده 

كه به صلاح نيست اونوقت ديگه دل تون آروم مى گيره

مثل من و خيلى هاى ديگه كه بهمون نشون داد چقدر خواسته هامون بر ضررمون بوده

قربون خدا برم     بچه ها من دو تا چله دارم چند شب عقب افتاده بنظرتون میشه تو یه روز مل ش ...

اخه چله بايد هر روز خونده بشه

ولى بازم من نميدونم

خدا مهربون تر از اين حرفاست ❤️

2731
اى كاش خيلى ها اين تاپيكِ من و كامنت شمارو ببينن كه فكر نكن استغفرالله خدا نيست يا دوستشون نداره خ ...

جالبه این تاپیک سومیه که بهش برمیخورم که درمورد سوره حشر هست

به فال نیک میگیرم و منم میخونم انشالله .ممنون استارتر

انشالله كه نتيجه مى گيريد حتما اگه هم به صلاح تون نبود مطمئن باشيد كه خدا بهتون نشون ميده  كه ...

نمیدونم شاید 

چله سوره حسر نثل چله حق شناس باید از طلوع افتاب تا غروب افتاب بخونی؟ 

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
نه عزیزم نوشته بود تو روزهای هفته دوشنبه یا چهارشنبه.بشینی ۴۰ تا سوره تکاثر بخونی.

مرسی عزیزم ⚘

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
اصلاچله ینی چی ودلیل این همه اجابتش چیه

چله يعنى كارى رو تا چهل روز انجام بديد 

البته واسه من نذر ٤١ روز بود .

دليلشم اينه كه تمام آيات قرآن پر از رمز و رازه 

و آيات اخر سوره ى حشر اسماى الهيه و پر از فضيلت