2733
2739
عنوان

بی معرفتی شوهرم

1785 بازدید | 112 پست

منو همسرم دوساله ازدواج کردیم شوهرم منو خیلی دوست داشت ومنم براش میمیرم شوهر من نمایشگاه داره طبقه پایینمون..چند روز پیش با یک دعواش شد من ترسیدم که کتک بخوره زنگ زدم دوست پسرم سریع بیاد و به شوهرم کمک کنه ودعوا تموم شد..شوهرم بهش گفت شما کی هستی چرا کمک کردی اونم یجوری پیچوند و شوهر من خیلی مهربونه کلی ازش تشکر کردو رفت..شبش با شوهرم نشسته بودیم که دوس پسرم پیام داد گفت از شوهرت چه خبر هروقت دعوا شد زنگ بزن باز بیامو که شوهرم پیامشو دید کلی منو کتک زد  مث حیوون منو زد بعدش گفت میخام طلاقت بدم.خب نخاستم تنهایی بزننش کمک کردم بهش. چرا انقدر مرد ها بی معرفتن چند روزه همش  کارم شده گریه اونم دو روزه خونه نمیاد دارم دیوونه میشم تو رو خدا کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2706