2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اون خدا نیس جن عزیزم فرارکن    

دقیقا منم میخواستم همینو بگم

شاید دعا یا طلسم داره که یه سنگینی حس میکنه

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
پر بازدید نمیشی زور نزن

متاسفم فقط براتون 

من تاپیک نزدم که عقده پر بازدید داشته باشم تاپیک زدم کمک بخوام که الان باید چیکار کنم چجوری با خدا حرف بزنم و اگه لایقم بدونید دعاتون رو به خدا بگم 

❄ Only G♥D ❄
2738
حس به شدت عجیبی هست چون اصلا تجربه نکرده بودم هم خوشحالم هم مضطرب احساس میکنم میخوام بمیرم انقدر نزد ...

واسه من دعاکن

ازخدابخواه یه نی نی بهم بده

یه دختر دارم اگه پسربشه خیلی خوشحالترمیشم😍

دقیقا منم میخواستم همینو بگم شاید دعا یا طلسم داره که یه سنگینی حس میکنه

خدا جسمیت و تجسم نداره که حس بشه 

منم حس می کنم یه چیز ماورایی مثل روح یا جن در کنارشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
هنوزم که دراز کشیدم حس میکنم قشنگ بغل دستم نشسته انقدر حسش میکنم اما گریم گرفته چون من واقعا آدم پاک ...

خوش به سعادتت عزیزم

خدا واقعا دوستت داره و بغلت کرده ک این حس بهت دست داده

گریم گرفت😭

توام بخدا نزدیک شو.

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

عزیزم میشه از خدا بخوای برام حاجتمو بده بگو زهرا میگه خسته شدم از صبر گشایشی کن برام واسه آرزوم بگو زهرا میگه توکه میدونی من جز تو کسی رو ندارم

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست
2706