2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید توهم زدی که خداس یا چون دوس داری اینجور باشه  چی شد که همچین حسی پیدا کردی؟

داشتم به مامانم همین دو ساعت پیش می گفتم دلم میخواد رابطم با خدا قوی کنم خیلی دوسش دارم حضورش واسم پررنگ شده مامانم هم متوجه شده بود که حرف هام مثل قبل نیست چون خیلی با اطمینان می گفتم و هنوزم که هنوزه خدا رو حس میکنم کنارم دعا کنید واسم 

❄ Only G♥D ❄
2731
2740

دوستانی که لایکتون کردم همه رو دعا میکنم زبونم واقعا بند اومده قلبم انقدر تند میزنه که حد نداره فقط خدا میدونه که تو دلم چی داره میگذره مطمئنم خداست جن نیست چون آرامش دارم اما حس میکنم میخوام بمیرم 

❄ Only G♥D ❄
ازش بخواه حداقل انتقالم مثبت بشه . این دومین باره ک میرم برای انتقال جنین . با کلی هزینه انتقال اولم ...

عزیزم دلیل این ک انتقال منفی میشه از چیه؟میدونی گلم؟

آخه خیلی ناراحت کنندس بعده اینهمه تلاش و هزینه و بدو بدو...آخرش منفی شه

ان شاءالله ک اینبار مثبت شه و توام مامان شی

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
داشتم به مامانم همین دو ساعت پیش می گفتم دلم میخواد رابطم با خدا قوی کنم خیلی دوسش دارم حضورش واسم پ ...

شاید یه نشونه داده بهت که بگه تو منو خواستی و من دعوتتو اجابت کردم پس توام سعی کن بهش نزدیکتر شی و اونجور که میخواد بنده ی خوبی واسش باشی، خوشبحالت

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
2706