2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستانی که لایکتون کردم همه رو دعا میکنم زبونم واقعا بند اومده قلبم انقدر تند میزنه که حد نداره فقط ...

خداست من حرفاتو قبول دارم عزیزم

اهمیت نده به تیکه و حرفای بقیه 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
حس به شدت عجیبی هست چون اصلا تجربه نکرده بودم هم خوشحالم هم مضطرب احساس میکنم میخوام بمیرم انقدر نزد ...

برو یخورده فرآن بخون چند تا صلوات بفرست دلت آروم بگیره

شیطون شیطونا ک میگن منم😛 حواستون باشه فریب وسوسه های شیطانی منو تا تاپیک ها نخورین 😁😎
دوستانی که لایکتون کردم همه رو دعا میکنم زبونم واقعا بند اومده قلبم انقدر تند میزنه که حد نداره فقط ...

دور از جونت عزیزم

زنده میمونی

ولی کلا اینو میگم که بدونی هروقت همچین حسی داشتی بگو لا الاه الا الاه  اگه یوقت وقتش شده بود که آدم بره پیش خدا خیییلی با این یه کلمه عاقبتش بخیر میشه

کاش هممون جوری بمیریم که وقت گفتن این کلمه رو داشته باشیم😍

خداازمادر ب انسان مهربونتره

صداش بزنی جوابتو میده

بعضی وقتا اگه جوابی نمیده چون صلاحمون تواون جواب ندادنه

وقتی 16 سالم بود بخاطر یه اتفاق رفتم تو کما و وقتی که بیرون اومدم قشنگ حس میکردم یکی می خواد خفم کنه و اصلا نمی شد بخوابم و خیلی ترسناک بود جوری که مامانم میشست بالا سرم تا بخوابم و کابوس های وحشتناک می دیدم اما الان امشب خیلی فرق میکنه مطمئنم جن نیس اما نمیدونم چجوری با خدا صحبت کنم قلبم درد گرفته کمکم کنید 😭😭😭😭

❄ Only G♥D ❄
ن نمیدونپ بار اول مثبت شد ولی افت بتا داشتم از بین رفت در عرض یک هفته 

وای چقد سخت

عزیزم مشکلت چیه؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

خدا نکنه ایشالا چیزی نیست عزیزم 

شیطون شیطونا ک میگن منم😛 حواستون باشه فریب وسوسه های شیطانی منو تا تاپیک ها نخورین 😁😎
ن گلم فکر نکنم 

اها ب خاطر تاپیک قبلت پرسیدم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
2706