2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 229778 بازدید | 1361 پست
احتمالا همسر قبلیشم به همین دلیل بهش خیانت کرده... البته خیانت هیچ توجیهی نداره

منم بیشتر وقتا همین فکرو میکنم 

چون خانومه باکسی خیانت کرده بودع ک فرد نزدیک فامیلشون بوده همه میفهن توفامیل

باور میکنی دعارو گذاشتم تو کشو ناپدید شد بجون دخترم کل خونه رو گشتم نبود هیچ کسم بهش دست نرده بود&nb ...

بله باور میکنم متاسفانه. خدا لعنت کنه این آشغالایی که اینکارارو میکنن با زندگی مردم. نباید کاری کنید به چشم بیاد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم بیشتر وقتا همین فکرو میکنم  چون خانومه باکسی خیانت کرده بودع ک فرد نزدیک فامیلشون بوده همه ...

آره احتمالا بدلیل سرد بودنش بوده

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2731
به نظرم همسر شما فقط به دیدن اینطور فیلما اعتیاد داره و به نظر من بهتر بود که شما این روابطو برا بعد ...

نه همش پیش قدم نمیشم بیشتر وقتا هیچی نمیگم براایشونم اهمیتی نداره بوس و بغل میکنع و میخوابع

حالا شما که دعا پیدا کردی اول دعارو باطل کن اگر رابطتون درست شد که چه بهتر اگرم نشد که تمومش کن زندگی با آدم سرد واقعا مثل جهنمه

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
یعنی فقط چون گفتی چرا این فیلمارو نگاه میکنی اینارو گفت؟!..

ارع میگف من ندیدم قسم میخورد 

سرچش هرچقد ک میرفتی پایین تر فقط ازاون فیلما بود 

انگار برای مثلا دوماه بود هر روزش

میگم چرا گردن نمیگرف چرا میگف من ندیدم 

مگع احمقم مگه بچه ام 

میگف تایمشو بیار ببینم مال کیع من نگاه نکردم 🥺

بله باور میکنم متاسفانه. خدا لعنت کنه این آشغالایی که اینکارارو میکنن با زندگی مردم. نباید کاری کنید ...

امروز نامزدم تو پیام گفت بالاخره هرکسی دعاکرده بود ب هدفش رسید😔

میدونم دعاتاثیر داره 

اما این رفتارهاش فیلم دیدن هاش چ ارتباطی با دعا میتونه داشته باشه

2740
حق باشماست من روحیه ی خیلی حساسی دارم خودمم درگیر شکاکی و بدبینی هستم ب هیج مردی حس خوب ندارم  ...

همین دیگه زیر بیست ثانیه مشکل داره دیگه به نظرم هیچ سوادی در این زمینه ندارم فقط نظر شخصی خودم رو میگم چون تو رابطه اعتماد به نفس نداره و خجالت میکشه سعی میکنه با دیدن فیلم ها و خودارضایی میل جنسی اش رو برطرف کنه اما چون میدونه مشکل داره نمیخواد باهات رابطه داشته باشه نمی‌دونم اما یکی از دوستانم که یک سال هست ازدواج کرده اونم مشکل نعوظ و زود انزالی داره همسرش اوایل ازدواج خیلی برام از مشکلش صحبت می‌کرد منم هیچ نظری نمیدادم چون واقعا هیچ تجربه و اطلاعاتی تو این زمینه نداشتم فقط سعی میکردم راهنماییش کنم که در مورد این مشکلش بیشتر مطالعه کنه و حتما پیش دکتر و روانشناس برن دوتایی که الان پیش من گفت دکتر رفتیم گفته بیشتر جنبه ی روحی روانی داره و چون شوهرش شغلش طوری هست که گفت میتونه از استرس زیاد هم باشه بعدش گفت که دارو‌داده یه مقدار بهتر شده 

امروز نامزدم تو پیام گفت بالاخره هرکسی دعاکرده بود ب هدفش رسید😔 میدونم دعاتاثیر داره  اما ای ...

خب موکلین اون دعا میتونن کاری کنن زیاد تحریک شه به دیدن چنین فیلم هایی و از رابطه با تو اجتناب کنه، یه مسائل پیچیده ای هست اصلا... بعدم این قضایای فیلم دیدن هاشو یه جوری در معرض دیدت قرار میدن که ببینی و درگیر شید. کلا موکلین سحر و جادو به هر راهی که فکرش رو نکنی دقیقا از طریق نقطه‌ ضعف‌هاتون ضربه میزنن‌.

خب موکلین اون دعا میتونن کاری کنن زیاد تحریک شه به دیدن چنین فیلم هایی و از رابطه با تو اجتناب کنه، ...

به فرض که این فرضیه هم درست باشه زندگی که توش یه فردی هست که این جادو رو کرده هزاران بار دیگه هم‌میکنه و درست بشو نیست

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
به فرض که این فرضیه هم درست باشه زندگی که توش یه فردی هست که این جادو رو کرده هزاران بار دیگه هم‌میک ...

خب یه بار باطل میکنن اون سحر رو و حرز امام جواد بگیرن و نماز های روزانه‌رو بخونن این مسائل دیگه پیش نمیاد و کسی هم طلسم بزنه بعضا اثر نمیکنه.

2706