2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230613 بازدید | 1362 پست
اصلاااا وبه هیچ عنوان ناراحت نباش من الان تو این باتلاقم کاش شوهرمنم همون اوایل که باهم اشنا شده بود ...

میشه بپرسم چه مدت اشنا شدین باهم؟؟ایا نشونه ای تو اشنایی دیدی؟؟چون من خودم از ازدواج مجدد میترسم و خاستم اگ تجربه ای داری بهم بگی

حس خیلی بدی دارم نسبت بهش  نمیتونم دیگع اعتمادی و ک داشتم و بدست بیارم  مه میشه یک مرد ب ...

چقدر پروو دست پیش گرفت پس نیوفته اسی ققلب بزار کنار اگ نمیخای دوبار ضربه بخوری بجای عذرخواهی قبول کردن اشتباهش میاد به تو تهمت میزن 

ک شکاکی؟

خودت ضعیف و وابسته نشون نده بگو باشه تمام کنیم اما فک نکنم تمام کن حس میکنم بیشتر میخخاست بترسونت و طلبکار باشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا تمرکز ندارم  خیلی حالم بده  باهم بحث کردیم  گفت دیگع  تمومه نمیتونم باه ...

ببین افراد معتاد به اونجور فیلما اصلا از روی لذت نگاه نمیکنن ها عادت کردن باور کن 

اصلا شاید حتی حالشون فرقی ام نکنه مثل یه سینمایی ولی میشینن نگاه میکنن 

حتی یه پسره ای صحبت میکرد میگفت هی گفتم ترکش میکنم هی نشده اینقدر ادامه اش دادم که شب ازدواجم هم نگاه میکردم 

بی دلیل ها 

بی دلیل 

مثل ماهایی که خیلی وقتا بدون دلیل میایم داخل این سایت

همینطور عادت کردن 

مثل یه بیماریه 

ولی خداروشکر قابل درمان 

نباید اونطور واکنشی نشون میدادی چون اون طرف خودش خجالت میکشه و چون مرده به جای اینکه مثل دخترا سرشو بندازه پایین و بگه وای از کجا دیدی این کارامو به جاش پرخاش میکنه و دوبرابر دست پیشو میگیره

باید بعد تر توی خلوت خودتون بهش میگفتی ببین این کار ها خیلی زشته اینا من خیلی بدم میاد 

حتی بهش اشاره نمیکردی منظورت با اونه 

فقط میگفتی خیلی به نظرم کار زشتیه 

بعد اگه باز تغییر نمیکرد یه روز بهش میگفتی اگه روزی بفهمم اینکارو مییکنی واقعا ناراحت میشم

بعد اگه بازم ادامه داد قدم بعدی این بود بهش بگی من دیدم که تو این کارو میکنی میدونم که لذت داره ولی کار درستی نیست بیا صحبت کنیم راجبش!

خیلی وقتا اصلا کار به اینجا نمیرسه همون بار اول ک بگی بدم میاد از این کارا خود یارو ترک میکنه یا کم میکنه 

تو نباید تحت فشار میذاشتیش که مجبور به مقابله بشه 

به هرحال این واسه بعدا ات اگه بازم چیزی دیدی اینطوری رفتار کن که نفهمه تو فهمیدی به جاش سعی کنه حودش با خودش حل اش کنه و خودش خودشو درست کنه نه اینکه تو با دعوا درستش کنی مگه نه یاد میگیره چطوری بهتر ازت مخفی کنه ...

حالا که این اتفاق افتاده دیگ حسرت نخور از الان باید به فکر این باشی که این خشم و این خجالت اونو از میون برداری و بتونی منطقی صحبت کنی 

اولا ک اصلا دل بد نکن وقتی گفته همه چیز تمومه و تو شکاکی و اینا فقط واسه مقابله گفته که تورو بترسونه 

بعدش هم اگاه باش بعد تر که بهش بگی بیا منطقی صحبت کنیم کلی بهونه میاره که اون سرچا مال دوستم بود اون مال فلان بود من نکردم و این حرفا 

به نظر من بهترین کار اینه فعلا توهم خودتو گناهکار نشون بدی 

مثلا بگو من هم یه دوران جوونی نگاه میکردم میتونم درک کنم دیدنشون حتی شاید بدون قصد باشه میفهمم مثل عادته 

ولی واقعیتش اینه درست نیست میتونیم کنار همدیگه کم اش کنیم گرچه واقعا سخته ترک کردنش اما ما باید الگو باشیم اگه بخوایم خودمون اینجور کارهارو کنیم فردا بی انصافیه به بچه امون بگیم تو نگاه نکن!

اینا فقط دوپامین فیکه میدونم که خودت هم از دیدنشون خسته شدی بیا کم و کمش کنیم کنار همدیگه 

و یه رابطه سالم رو درست کنیم 

و برای اینکه نترسونیش که یهو بخوای کامل قطع کنه اینا بهش بگو

بیا از زنجیرشون رها بشیم اون وقت هرموقع اراده کنیم با خواست خودمون میتونیم نگاه کنیم نه اینکه هرموقع اونا مارو گول زدن و اونا تصمیم گرفتن...

اینطوری بگو بهش فکر میکنم ایده خوبی باشه منکه دیگه چیزی ب ذهنم نمیرسه

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

یعنی چی  ؟ من شوهر دارم و نیاز های همو برطرف میکنیم خیلی غلط میکنه بره فیلم چرت ببینه که با زنای دیگه تحریک شه..وگرنه چه دلیلی داره مردا نگاه کنن؟ لابد میگین درکنار این فیلم ها تا آخر عمرشون خیلی هم رفتار خوبی دارن و این کار  عادیه در جامعه،!! ولی من میگم تهش خیانته خیانتتتتت ...هر بیشعوری رو عادی جلوه ندید.خب ما زن ها هم یه گوشی دست بگیریم شب بریم پیش همسرمون و روزا فیلم بد ببنیم.به نظرتون ناخودآگاه انسان ها به طور غریزی به دنبال مقایسه کردن نمیره؟؟ از سرتا پای همسرت رو میری تو مقایسه بعد میگین عادیه  

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
ببین افراد معتاد به اونجور فیلما اصلا از روی لذت نگاه نمیکنن ها عادت کردن باور کن  اصلا شاید ح ...

بهتر نیس بجای این همه دروغ و طرح و نقشه کشبدن برای درست کردن ی ادم مریض ،کلا بزارتش کنار😐

عقد ک نیس ک مسئولیت داشته باسع

دیشب گوشیش دستم بود با اجازه خودش رفتم سرچ گوگل  دیدم وای خدای من  چقد در روز ب فیلم های ...

🙄😑همه نگاه میکنن اوکیه مشکلش چیه. واقعا کارت زشت بود تو گوشیش جاسوسی کردی حق داره بزاره بره. آدم سرچ گوگل‌ هم امنیت نداره؟ باید از تو اجازه بگیره؟ تازه خودش گوشیشو داده بهت. اسی تو مشکل داری ازدواج نکن چون بازم جدا میشی البته ببخش من اینجوری حرف زدم ولی حق با نامزدته 

استارتر عزیزم  شوهر من اعتیاد به دیدن فیلم پ داره  و هر روز با دیدن این فیلم ها خودارضای ...

وای خدای من خیلی سخته نمیتونم باور کنم 

این باخیانت هیچ فرقی نداره 

چرا باید با وجود زن دنبال این فیلم ها باشن 

اگرم هستن چرا میان زن میگیرن و ازدواج میکنن صد در صد نامزد من از همین نوع افرادع و مشکل جنسی داره

ببین افراد معتاد به اونجور فیلما اصلا از روی لذت نگاه نمیکنن ها عادت کردن باور کن  اصلا شاید ح ...

همین جمله اول شما لوپ مطلب رو میرسونه.همین اعتیاد یعنی وابستگی !! وابستگی به چیزی که باعث ارضا شدن روح بشه باعث خوب شدن حال همون معتاد بشه..حالا چه فیلم باشه چه مواد چه خوردن خاک و گچ...تنها فرق اساسیشون اینه که رفتارهای جنسی قابل توجیه نیست..

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  

من داغونم حالم بده. برادرم با دو تا بچه ازدواج مجدد کرده و ب مشکل خوردن . خانومه بچه ها رو اذیت میکنه😭 توروخدا بیشتر فکر کنید برای ازدواج مجدد اونم با بچه بخدا بچه ها  گناه دارن. تا وقتی مامانشون بود همش دعوا یه مدت تنها بودن الانم تازه این خانوم اومده بهونه میاره میخاد بره بخدا خودش اصرار داشت ک داداشمو دوس داره خدایاااا😭 دوباره طلاق دوباره شکست دوباره حرفشون بیفته سر زبون فامیل 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
اصن تمایلی ب رابطه نداره  همه جوره امتحانش کردم فقط وقتی خودم خواستم اونم ب اجبار انجام داده

ببخشید ولی به نظرم طرف میلی به جنس خانوم نداره! 

دقت می کردی می دیدی تو سرچ چه نوعی از فیلم ها رو بیشتر می دیده؟  

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
من هم سردم و فقط با فیلم میتونم.. ربطی به علاقه نداشتن نداره از نظرم هردو برین مشاوره 

فیلم دیدن خیلی آسیب زاست عزیزم. شاید بد نباشه بری پیش یه طبیب حاذق سنتی .یه نفر رو میشناسم خیلی سرد بود و رفت و یکم درمان کرد الان بهترشده الحمدلله

2706