2733
2734
عنوان

کسی هست بچش لکنت داشته باشه بیاد

105 بازدید | 7 پست

راه درمان لکنت چیه پسرم سه سالشه چهار ماهه لکنت گرفته وگفتار درمانی هم میبرم یعنی خوب میشه بچم 

وزن اولیه 78 وزن فعلی 64وزن هدف 62

نگران نباش ان شاءالله خوب میشه

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم.

مرتب واسش فیلم بذار و داستان بخون ازش بخواه واست تعریف کنه.

و اینکه حتما ببرش آب بازی یا شن بازی.

از این استخر بادی ها یا وان حمام بگیر بذار حسابی تو آب بازی کنه و با اسباب بازیاش حرف بزنه.

خیلی تاثیر داره رو انرژی کلامی بچه.

من پسر داییم تا ۴سالگی حرف نمیزد ۱۰۰۰۰تا دکتر بردن.تا یه مشاور اینو بهشون پیش نهاد داد.

حتی رفتن شن ساحل اوردن تو حیاطشون که پسرش بازی کنه.استخر و شن بازی و همزمان با اسباب بازیا حرف زدن خیلی تاثیر گذار بود رو پسرداییم

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2731