2737
2739
عنوان

بیاین اینجابگیدهمچین‌مردی لایق بخشش هست؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 104 پست
عزیزم‌پدرمن نمیذاره ازجام‌تکون بخورم میگه جای توفقدخونه نشینیه  مگراینک منوخاک‌کنن بذارمت تنها ...

نمیدونم.. درسته اکثر پدرمادرا همینن..ولی الان ازدواج کردی و مستقل شدی..اگر برنگردی شاید بشه.. در هر حال سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهییییی 😥 دوسش داری؟ مهریه گرفتی ؟ من که دارن دق میکنم 😢 خیلی دوسش دارم نامردو 

دوستش ک ندارم چون اون نداره،خونه پدرم موذبم فقد

دارم دعامیکنم راه برگشتی بشه برگردم بااینک میدونم هم اینجاموندن جهنمه هم اونجا،

دوستش ک ندارم چون اون نداره،خونه پدرم موذبم فقد دارم دعامیکنم راه برگشتی بشه برگردم بااینک میدونم ه ...

دقیقا بابای منم خشک و مذهبیه احازه هیچ کاری نمیده 😢 خاک تو سر شوهرم که راهه برگشتی نزاشت برا خودش

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دقیقا بابای منم خشک و مذهبیه احازه هیچ کاری نمیده 😢 خاک تو سر شوهرم که راهه برگشتی نزاشت برا خودش

ببین شوهرمنم ادم تحفه ایی نیست،امااینجاچون اذیتم گفتم شرطوشروطمومیگم تودادگاه قبول کردک چ خوب نکردم ک هیچ دیگ طلاق،

اونم دوستت داره یافقدخودت داری جون میدی براش؟

اگه دوست داشتنش واقعی بود که حداقل بعداز ازدواجمون کاری نمیکرد که به خاطر مواد بگیرنش ... ولی از زندان زنگ میزد با گریه میگف قربونت بشم من فقط به خاطر تو ناراحتم اگه تو نبودی فکر هیچی و نمیکردم 😥 کلی حرف ولی الان که فهمیده فهمیدم قصدم طلاقه اصلا زنگ نزده دلم خیلیییی گرفته لعنت به این دنیا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین شوهرمنم ادم تحفه ایی نیست،امااینجاچون اذیتم گفتم شرطوشروطمومیگم تودادگاه قبول کردک چ خوب نکردم ...

چه شرط و شروطی مهریه میگیری ؟ 

منم به بابام گفتم قبول کنه که اگه نصف خونه به اسمم بزنه بمونم تا یه سال بهش فرصت بدم اما اگه یه درصد خودش قبول کنه بابای عوضیش نمیزاره از طرفی هم میگم یه موقع حامله اینا میشم میشه قوز بالای قوز از طرفی هم الان دختر نیستم دیگه میگم اینجوری بدتره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدربده ببینی یکی با وضعیت خودت هم هست😔🖤

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122