2733
2734
عنوان

شما باشین ۲ میلیارد و ۳۰۰ میدید به خونه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4744 بازدید | 179 پست
دقیقا انگار هممون گذاشتن تو قفس اون موقع خونه ها ویلایی بود آرامش داشتیم یادمه هر سال همین موقع شبها ...

الان دیگه زندگی شهری اسنجوریه. شهر پیشرفت میکنه جمعیت زیاد . یا باید پول زیاد داشته باشی که حیاط شخصی بسازی نو و از شهرداری هم مجوز ساخت بگیری ک ۱۰۰٪ رشوه هم میگیرن این وسط. یا اپارتمان بخری + یه باغ ویلا برای وقتایی ک ارامش میخوای و زمین شخصی. در غیر اینصورت دیگه چاره جز فکر اقتصادی و سازگاری نداریم

هیاهوی بسیار برای هیچ ....

توی شهر خونه خوب داشته باشی اضافه اش رو بری روستا بخری

اینکه توی شهر نداشته باشی و بری توی روستا هزینه گزاف کنی زیاد جالب نیس

البته اگ زندگیت و شغلت و همه اطرافیانت توی روستا هستن و ب زندگی در روستا عادت داری خب جریانش فرق میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم میرفتم تو همون خونه ویلایی و راحت و با آرامش زندگی میکردم خواهر جان مگه چقدر می‌خوایم عمر کنیم که اونم همش ب این منوال بگذره تازه جرات نداری مهمون دعوت کنی که مبادا سر و صدا بشه 

حسبی الله
2731

اگه هیچ گزینه ای توی شهر نداری بخر استارتر

احساسی تصمیم نگیر

ولی اگر تونستی حتی یه خونه ۵۰ متری توی شهر بخری شهرو انتخاب کن

چون شاید چند سال دیگه کسی اون خونه رو ازتون نخره 

و همون خونه ۵۰ متری هم ۳ برابر بشه هیچ وقت نتونید بخرید

پروفایلم خودمم😊
فاصله با شعر ۱۰ دقیقه است وقتی اسم روستا میاد خود به خود تپ ذهن یه چیز دیگه می گنجه ولی نه اصلا از ا ...

چ ربطی داره

فکر میکنی روستایی عقب موندس؟یا بقیه بفهمن تو روستایی این فکرو میکنن درموردت؟

از خداتم باشه روستا هستی

چندتا از بازیگرا و هنرمندان جم کردن رفتن روستا دنبال آرامش نمونش امیرحسین صدیق

حتی عزت الله انتظامی قبل مرگش روستابود

الان دیگه روستاهای نزدیک شهر خیلی بهتراز داخل شهر هستن

روستاهای دورتر معمولا بافت قدیم دارن

خودم تو روستام چند دقیقه با شهر فاصله داره خیلیم راضیم  

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2740
عزیزم روستا برای تفریح خوبه  برای سرمایه گزاری نه ماهم سالی یکی دو بار میریم روستا ولی باور ...

برای سرمایه گذاری نمی‌خوام 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 

من باشم‌ میرم روستا

هم خونه بزرگه هم حیاط داره هم ادم توش راحته 

حالا اون اپاراتمانو بخری کوچیک باشه چه فایده داره

از اون اپارتمانم تا بخای بری مدرسه و اداره و این چیزا کلی با این ترافیک تو راهی

من باشم‌ میرم روستا هم خونه بزرگه هم حیاط داره هم ادم توش راحته  حالا اون اپاراتمانو بخری کوچ ...

تازه باید آسه بره آسه بیاد

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2706