2752
2734
عنوان

از این پسر وایب خوبی میگیرید ++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2095 بازدید | 130 پست

کاربرای نی نی سایت متمایل به مذهبین. این تیپا پسنذشون نیست

البته من طرفو ندیدم با توجه به کامنتا گفتم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهت برنخوره ها ولی وقتی عکس میذاری سایت عمومی ونظرمیخوای واز وایب و...میحرفی فعلا ب ازدواج فک نکنی بهتره

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...

چرا عکس  شخصی بقیه ارو میزارید؟ یهو بازدیدش رفت بالا. اصلا اشنا عکسشو دید . یکی تاپیکاتو بشناسه

اوج غم زنان اونجا مشخص شد که تو فیلم :مجرم عاشق:تانیا قبل خودکشی ظرفارو شسته بود:)

من ندیدم

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
نی نی سایت متمایل به مذهبین. این تیپا پسنذشون نیست البته من طرفو ندیدم با توجه به کامنتا گفتم

اینجا همه جور ادم داره 

شمام میتونی نظر خودتو بگی از رو عکس البته نه کامنتای بقیه

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️

ن اصلا واقعا نمیشه از روی عکس قضاوت کرد ولی بنطرم اخلاق خوبی نداره یا من اینجوری حس کردم 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
از اوناست که میخواد خوب جلوه داده بشه وبه نظراطرافیان نسبت به خودش اهمیت میده.اخلاق نداره 

کجاست عکس

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2706