2737
2734
عنوان

بیاین اینجابگیدهمچین‌مردی لایق بخشش هست؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 104 پست
دقیقا،پدرم ب مادرم میگه دخترت نبایدتونیک کوتاه بپوشه نبایدساپورت بپوشه،برای من زشته دخترمطلقموبذارم ...

بابات از شوهرت بیشتر باهات بد کرده؟ حداقل باباته و دوست داره،برای بعد از طلاقت هر کار خواستی بکنی با مشورتشون انجام بده و گوش بده بهشون ، اعتماد سازی میشه، طول میکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با بابات راجب استوریا موافقم، نه بخاطر فکر میردم، بخاطر اینکه مگه شما به دیگران تعهد دادی که آموز ...

کلابرای یادگیری کسی نمیذارم واسه دل خودم گذاشتم وهم اینکه سرگرمی جزاستوری گذاشتن ندارم ک اونم هریه هفته یدونه میذارم والبته چیزای اموزنده ایی هم هستن،

برای مدرسه هم نمیدونم بخداازیه طرف اگ نخونم‌ کلی خودموسرزنش میکنم‌ک‌چراسعیتونکردی چرااخرین زورتونزدی،

ازیه طرف هم ک فعلاهیچکس نمیذاره بخونم،هنوزبراشون جانیوفتاده ک دارم مطلقه میشم خیلی حساسیت نشون‌میدم‌ منوخسته کردن طی این یکسال

بابات از شوهرت بیشتر باهات بد کرده؟ حداقل باباته و دوست داره،برای بعد از طلاقت هر کار خواستی بکنی با ...

من ازپدرم خیلی دلخورم چون خیلی اذیتم کرد،بابام خیلی عصبیه ومن خیلی حساسم،چن روزپیش رفتم اموزش پرورش البته بااجازه ی خودش بوده‌برگشتم‌ دیدم چاقوگرفته دستش ک میخام بکشمت توغلط میکنی ثبتنام‌کنی،درس خوندنت بخوره توسرت،

پدرمن مهربونی ومهربونیویادنگرفته هیچ وقت بهم‌محبت نکرده همیشه توروی من‌تخسه،

2731
کلابرای یادگیری کسی نمیذارم واسه دل خودم گذاشتم وهم اینکه سرگرمی جزاستوری گذاشتن ندارم ک اونم هریه ه ...

مشکلت همین سرگرمی نداشتنه، برای سرگرمی بجای استوری کتاب بخون، وای من اگه وقتم آزاد بود... هر چی کتاب رمان بود میخوندم، بنظرم برای شروع لیست کتابای برتر جهانو سرچ کن، بعد دونه دونه شروع کن به خوندنشون، اینترنتی بخر بیارن دم خونتون، یه مدت بگذره بنظرم حساسیت خونواده ات کم میشه عزیزم، اگر واقعا کامل باب میلشون باشی تو رفتار و پوشش و فضای مجازی و اینا

ب خودش بگو ولی ب دادگاه نگو... اینکه نگی میشه زرنگ بازی و اون میسوزه😁

دقیقا،خودشم میدونه بخاطرمهریه گفتم‌نمیخامش

اخ بایدمیبودین ومیدین چ حرصی خورده اخرجلسه هم بایه پوزخندبدرقش کردم  

من ازپدرم خیلی دلخورم چون خیلی اذیتم کرد،بابام خیلی عصبیه ومن خیلی حساسم،چن روزپیش رفتم اموزش پرورش ...

بعدا ازش گله کن وقتی که یه مدت گذشت و طلاقت عادی تر شد واسش، بگو دوستت دارم ولی بهم محبت نمیکنی ، من ازت توقع محبت دارم، با دعوا نگو با دلخوری بگو اگه عصبانی شد هم سکوت کن و برو تو اتاق،همین که بگی کافیه 

مشکلت همین سرگرمی نداشتنه، برای سرگرمی بجای استوری کتاب بخون، وای من اگه وقتم آزاد بود... هر چی کتاب ...

اخه بخدامن‌دوست ندارم دامن بپوشم،دوست ندارم همش خونه نشین باشم‌چراباید۱۹سالگی‌هم بدون درس خوندن خونه نشین باشم،ک فقدگذشتموب عنوان نشخوارذهنی مرورکنم،خسته شدم ازبیکاری ومشکلم اینه اصلاب خیاطی وهنرعلاقه ندارم فقدحفظیات رودوس دارم

2740
بعدا ازش گله کن وقتی که یه مدت گذشت و طلاقت عادی تر شد واسش، بگو دوستت دارم ولی بهم محبت نمیکنی ، من ...

بسکه اخلاقش خشکه هست حتی جرئت نمیکنم‌توروش نگاه کنم،خودمم سیاست ندارم چون میبنم باهام‌مهربون نیست منم همش توروش اخم‌میکنم  

بسکه اخلاقش خشکه هست حتی جرئت نمیکنم‌توروش نگاه کنم،خودمم سیاست ندارم چون میبنم باهام‌مهربون نیست من ...

حدس زدم رابطه ات با پدرت اینجور باشه، باور کن اگه تو رفتارتو باهاش عوض کنی اونم کم کم عوض میشه، براش کیکی بپزی یا مثلا یه چیزی که دوست داره، یا مثلا یه خوردنی خوشمزه رو اگه بابات نبود نگه داری براش بعد که اومد بگی اینو مخصوص واسه تو نگه داشتم که دوس داری، یا هر چیزی، مثلا برا خودت کتاب میخری همراهش برای باباتم یه کتاب مثلا قران با خط درشت بگیری، بگی برای اینکه اذیت نشه چشات، البته اگه اهل خوندنش هست، یا اگه اهلشه سعدی یا حافظ،کلا هر کاری حتی اینکه اگه دکمه پیرهنش افتاد بگی بابا بده برات بدوزم، یا پیرهناشو اتو کنی براش یا ازش تعریف کنی گاهی،با دخترایی که مورد تاییدشونه رابطه داشته باشی فقط، و به جای اینکه بری بیرون باهاشون همین دوستاتو تو خونه خودتون ببینی و تو نری خونشون، کلا یه مدت یاد بگیر چطور بابایی باشی، البته ممکنه بخوره تو ذوقت اوایل، ولی اخم کردن و دور نگه داشتنت ازشو ترک کن اگه به این موضوع به چشم پروژه اول نگاه کنی پروژه های بعدیت ایشالا میشه درس خوندن و اینا.ازادیتم بیشتر میشه

حدس زدم رابطه ات با پدرت اینجور باشه، باور کن اگه تو رفتارتو باهاش عوض کنی اونم کم کم عوض میشه، براش ...

خیلی سخته بعداینهمه سال رفتارموتغییربدم اخه روم نمیشه خجالت میکشم،حتی خجالت میکشم بهش سلام هم کنم...امابرای خوب زندگی کردن بایدسیاست ب خرج داد،سعیم رومیکنم..چاره ایی جزسیاست ومهربونی ندارم

خیلی سخته بعداینهمه سال رفتارموتغییربدم اخه روم نمیشه خجالت میکشم،حتی خجالت میکشم بهش سلام هم کنم... ...

سخته ولی ممکنه، تلاشتو بکن، زندگیت از این رو به اون رو میشه، موفق باشی

2706