2752
2734
عنوان

بیاین اینجابگیدهمچین‌مردی لایق بخشش هست؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 104 پست
من نسبت ب این موضوع خیلی افسردم راستش...اخه پدرم اعتمادبنفسی برام نذاشته حاضره فقدبخاطرحرف مردم منود ...

همه براشون سخته مخصوصاخونواده دختر من بابام پشتم بود خوشبختانه انتخاب گندی داشتم کاش فقط تعریف کنم چی بود 

چرا دلت بسوزه، دلت برا خودت بسوزه، بابا به این اتفاق به فال نیک نگاه کن ، زندگیتو ارتقا بده 

ادمایی هستن ک واقعادلتومیرونجونن وباعث میشن حس حقارت کنی باترحم‌نگات میکنن ک توروشکست بدن،یاباپوزخندبهت میخندن 

ایناواقعادل منومیشکونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شماهم جداشدی؟من خودم خودموگول میزدم میگفتم ن بابادوسم داره عاشق کسی نیس خیلی حماقت‌کردم

من آره سه ماهه منم خودمو گول میزدم میگفتم خوب میشه یاد میگیره دیدم نه تنها یاد نمیگیره منو داره مچاله میکنه خیالشم نیست 

سعیمومیکنم    

من چنین خونواده های متعصبی رو میشناسم، مشکلشون با اون کتاب و درس و مشقه نیست، مشکلشون اغلب دوستای بچه هاشونه، یا رفت و آمداشون یا راه دور دانشگاه رفتن، یا پوشش بچشون تو مدرسه و دانشگاه ، چهار تا دوست مذهبی باب میل خونواده ات داشته باشی آسه بری آسه بیای پوششت باب میلشون باشه ارایش نکنی و فقط سرت به درست باشه کارت ندارن، البته برا اعتماد سازی میتونی گوشیتم بزاری کنار، من تا دانشگاه قبول شدم اصلا گوشی نداشتم ، البته خونواده ام متعصب نیستن ولی سرم تو درس بود

درک نمیکنم حرفاتو،چرا باید برای خودت تنش ایجاد کنی، قوانین خونه رو رعایت کن تا معذب نباشی، الان ماها ...

یه دخترباچهری خوب ک حرفای قشنگ میزنه ودراخرکلیپشم یه چشمک میزنه من اینوهمیشه استوری میکنم پدرم بهم میگه ک هیچی استوری نذارمردم راجبت فکربدمیکنن،اخه خوب نیست اینهمه حساسیت

درسمم ک میخام بزرگسال ثبت نام‌کنم وتوخونه بشینم کتاب بخونم بابام‌حتی نمیذاره اینکارم‌کنم

ادمایی هستن ک واقعادلتومیرونجونن وباعث میشن حس حقارت کنی باترحم‌نگات میکنن ک توروشکست بدن،یاباپوزخند ...

آدمایی که اینجور دیدی بهت دارنو بزار گوشه ذهنت بمونن ، برای روز مبادا، وقتی که ایشالا یه زندگی خوب ساختی و خوشبختی، ببین اونوقت چطور نگاهت میکنن، ولی اگه بازم اشتباه کنی یا بری دنبال دوست پسر و بری تو فاز تور کردن شوهر که آخرش هیچ تعریفی نداره ، اونوقت بدون این نگاه ها کاملا حقت بودن

من چنین خونواده های متعصبی رو میشناسم، مشکلشون با اون کتاب و درس و مشقه نیست، مشکلشون اغلب دوستای بچ ...

دقیقا،پدرم ب مادرم میگه دخترت نبایدتونیک کوتاه بپوشه نبایدساپورت بپوشه،برای من زشته دخترمطلقموبذارم درس بخونه وبیرون باشه،

این حرفاش حال منوبهم‌میزنه،انگارکه مطلقه ادم نیست عزت واحترام نداره پیشش همینامنومیکشونه پایین

به هر حال از یک فرد خبره مشاوره بگیر کمکت کنه کدوم راه مناسبه برات من مشاوره دیدمو باز کرد

مشاوره برای چ چیزی گرفته بودی؟

من مشکلم جووتعصب سختیه وزندگی بعدطلاقه ک میدونم خیلی اذیت میشم

من آره سه ماهه منم خودمو گول میزدم میگفتم خوب میشه یاد میگیره دیدم نه تنها یاد نمیگیره منو داره مچال ...

عزیزم انشالله ک بهترینهانصیبت بشه 

خیلی خوشحالم واست ک عزت واحترامتوحفظ کردی

وقتی قاضی برام حق وحقومونوشت دیدم‌چجورنفس نفس میزدچشاش عین کاسه خون شده بود..مرتیکه انتظارهم داره مف ...

اصلا کوتاه نیا کاش وقتی کتک زده بودن اون وحشی پزشک قانونی هم می رفتی . اینجور مردا فقط با زور آدم میشن

عکس پروفایلم دخترمه😍⁦🧿🧿🧿🧿دلیل زندگیمه😘 لطفا برا عاقبت بخیریش دعا کنین⁦❤️⁩⁦❤️⁩
یه دخترباچهری خوب ک حرفای قشنگ میزنه ودراخرکلیپشم یه چشمک میزنه من اینوهمیشه استوری میکنم پدرم بهم م ...

من با بابات راجب استوریا موافقم، نه بخاطر فکر میردم، بخاطر اینکه مگه شما به دیگران تعهد دادی که آموزششون بدی؟ خب اگه چیز خوبی تو حرفای اون دختر هست برای خودت عملی کن ، مردم الان همه تو نت کلی از این چیزا میبینن اگه تاثیر داشت روشون که دنیا گلستان بود، فقط برای خودت تنش ایجاد میکنی، درس هم اگه یه مدت صبر نی و باب میلشون باشی احتمالا بزارن، البته شما بزرگسالانو ثبت نام کن، موقع امتحانا هم اصلا بابات یا مامانت برسوندت ، هنری مثل خیاطی یاد بگیری خیلی بهتره البته

عزیزم آدمی که یه دونه نخواست تو صد تا نخواه..پرتش کن بیرون از زندگیت. حتی اگر اون پشیمون شد...... خ ...

عزیزم‌پدرمن نمیذاره ازجام‌تکون بخورم میگه جای توفقدخونه نشینیه 

مگراینک منوخاک‌کنن بذارمت تنهازندگی‌کنی

2706