2733
2734
عنوان

بچه ها منو شوهرم تصمیم داریم که سیسمونی نگیریم از خانوادم حالا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 69 پست
ممنون ولی الان چه کنم؟ حرف خامو گوش بوم یا نه؟ دوس دارم به همه با افتخار اعلام کنم که سیسمونی نگرف ...

بنظرم گوش نده

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
منم دلم نمیخواد خونوادمو همش ب زحمت بندازم

سیسمونی میگیری یا نه؟

اگه نمیگیری به بقیه چی میگی؟

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه  لزومی نداره بخاطر حرف مردم دروغ بگی اون بچه شمائه و‌خودتون مسولشین خیلی خوبه که نخواستین ...

وایه خودم اصلا حرف مردم اهمیت نداره چون هیچوقت دهنشونو نمیبندن

اما مامانم‌مطمئنم براش اهمیت داره و حتی منکنه ناراحتوشه و غصه بخوره 

کلی باهاش حرف زده بودم متقاعد شده بود که رسم مزخرفیه و ...

با این حرف خالم دوباره بهم ریخت

در واقع الان فقط نمیخوام مامانم ناراحت باشه

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
باید با براندازی این رسمها کاری کنیم که حرف و حدیث ها جمع بشه نه اینکه کار غلط انجام بدیم که حرف و ...

والا تو نی نی سایت ک همه خانوما چه توقعا که از پدرشوهر و مادرشوهر نداارن. که باید خرج عروسی بده سرویس طلا بده. تیکه های بزرگو و مارک بخره. شب چله ای و عیدی و... بده و اگه نخرن قهر میکنن باهاشون. خوب با این اوضاع رسم سیسمونی هم بعیده از بین بره. خوبه ملاحظه هردو خانواده رو کرد 

2742
سیسمونی میگیری یا نه؟ اگه نمیگیری به بقیه چی میگی؟

اگه مامانت اذیت نمیشه جلو رو همه وایسا بگو شوهرم نذاشت مامانم چیزی بخره همین دو تیکه طلارو هم بزور قبول کردیم ازش و تااخر عمر ممنونشیم 

اصولاً شعور دارن میفهمن همین طلاها قد یه سیسمونی لاکچری هزینه داره دهنشون بسته میشه 

والا تو نی نی سایت ک همه خانوما چه توقعا که از پدرشوهر و مادرشوهر نداارن. که باید خرج عروسی بده سروی ...

بله

اگر عقلانیت باشه و بی توجهی به حرف مردم،

خرج اضافی و تکلف و تبرج و رسمهای جاهلی و

چه از طرف خانواده دختر و چه از طرف خانواده دختر برچیده میشه

یقینا کله خیر
نه قبول نکن حرف خودت عالیه زشت چیه ابرو مگه با سیسمونیه

دقیقا همین میگم

مامانم میگفت مگه من عرضه ندارم بهت سیسمکنی بدم واسه کسایی که دستشون تنگه کمک میکنیم سیسمونی میدیم اونقت دختر خودم بدن سیسمونی

گفتم اتفاقا تو مسئولیتت بیشتره در قبال اونیکه نداره و حرف میخوره از کس و ناکس

اگه امثال ماها این رسم و جمع کنیم بقیه هم خورد نمیشن 

دیگه یکم متقاعد شده بود و تا حالم حرف خالم 😏😏

من همه سیسمونیمو خودم خریدم ولی به خانوادهدشوهرم گفتم مامانم خریده چون از این آدمهای توقعی هستن و جا ...

خانواده شوهرمو که فیتیله پیچ کردم تموم شد دیگه حرفی نخواهند زد 😁

2740

وااااا 

بخر عزیزم هرجور ک خودتت دوست داری زندگی کن به ابرو اینا هم فکر نکن😘😘😘😘

این رسما دیگه چیه بنده خدا مادر و پدر جهازم بدن باز سیسمونیم بدن؟!

هرطور ک فک میکنی درسته انجام بده عزیزدلم😘😘😘

وایه خودم اصلا حرف مردم اهمیت نداره چون هیچوقت دهنشونو نمیبندن اما مامانم‌مطمئنم براش اهمیت داره و ...

ببین یکی از فامیلای ماهم همین کارو کرد 

ما رسم سیسمونی نداریم و معتقدیم همه رو پدر مادر بچه بخره

ولی خانومش از ی شهر دیگه بود رسم سیسمونی داشت

شوهرش همه رو خرید ب خونواده خودشم گف همه رو‌خودم خریدم

میگم ممکنه شوهر شمام یجایی گاف بده خانوادش بفهمن

از اولش بهشون بگو

بگو من خودم نخواستم مامانم خرج کنه قراره بجاش ی تیکه طلا بخره واسه چش روشنی

از کسی توقع ندارم

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
خالت راست میگه. متأسفانه باید برای همه توضیح بدین. وقتی خودشون حرفی ندارن چرا نگیری . شک نکن بعدأ پش ...

چرا مردم‌دهنشونو نمیبندن اخه؟

از خودم مطمئنم پشیمون نمیشم 

فقط نمیخوام مامانم یه عمر دلخور باشه 

ببینید مشکل اصلی من نه با هزینه س نه چیز دیگه ،مشکلم اینجاست که خانواده هایی که خودشون واسه پسرشون ه ...

منم با مامانم خیلی بحث کردم، بچه ای که حضانتش با پدرشه و قیومتش با جد پدری چرا باید بابای من واسش وسیله بخره؟

ولی خب خانواده شوهرم خیلی پر توقعن خودشون به ما حتی کادو عروسی هم ندادن ولی انتظار دارن بابای من دارو ندارشو بریزه به پای پسرشون 😒

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
ب مادرت بگو ب جای طلا همون وسیله های سبکو خودش بگیره ک حرف و حدیثم توش نباشه

خب میدونی من کلا با وسیله هایی به اسم سیسمونی مشکل دارم ، کلا با رسمش مشکل دارم با فرهنگش 

وگرنه مشکل هزینه ندارن خودم نمیخوام وسیله ای به اسم سیسمونی بیاد تو خونم‌

مبگی که طلا میخان بخرن شماهم جزعی از وسایلو خب دیگه شنا نخرید وسایل های ضرروری رواونا بخرن بجا طلا

همون طلا هم خودش گفت وگرنه من مخالفم برنامه بعدیم این بود از خرید طلا واسه خودمم منصرفش کنم 😁

بعد کلا من با خود سیسمونی مشکل دارم 

2706