2752
2734
عنوان

بچه ها منو شوهرم تصمیم داریم که سیسمونی نگیریم از خانوادم حالا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 69 پست

بنظرم وقتی مادرت قراره هزینع کنه خب چه فرقی داره بذار هر جور که حال خودش خوبه برا نوه اش خرید کنه دیگه زیادی گیر دادنم خوب نیس , خداروشکر که توان مالیشو داره پس چرا میخوای الکی هی بگی نمیخوام و اونم ناراحت باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دارم خودم میخرم و اصلا با کسی درمیون نذاشتم این کارمو 

نیاز نبود به خالت بگی اصلا 

اگه احساس می‌کنی فقط نمیتونی از پس حرفای خانواده همسرت بربیای و قراره فقط اذیت بشی با حرفاشوپ بگو چند تیکه بخرن 

وگرنه من مخالف این کارم که مادربزرگ بخاد کل لوازم نوه رو بده مامان باباشم بشینن نگاه کنن

شوهرت خیلی عاقل و فهمیده هست 

اما بذار مامانت پول همون طلا را سیسمونی در همون حد بخره والا پیش خودش تا اخر ناراحت میمونه که چیزی بر نوه ام نگرفتم 

جاش کادو چیز خیلی کوچیک پولی چیزی بده

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2731
عالی بسلامتی

ممنون ولی الان چه کنم؟

حرف خامو گوش بوم یا نه؟

دوس دارم به همه با افتخار اعلام کنم که سیسمونی نگرفتم 

ولی از طرفی میگم‌نکنه واقعا مردم فک کنن خانوادم ندادن و نخواستن و کلا سو تفاهم پیش بیاد

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

من جهازم نگرفتم البته به زور خودمو همسرم چون اون قبل ازدواج تو خونه جدا از پدر و مادرش زندگی میکرد و وسایل داشت  الانم قبل بارداری از ذوقمون سیسمونی خودمون خریدیم 

بچه‌های این د‌وره‌زمونه‌دنبال تیغیدن پدرمادرن شماها برعکسین حالا کاری به درست و غلطش ندارم

اخه بیش از اندازه برامون زحمت کشیدن واقعا دلم‌نمیاد

و کلا دلیلی نمیبینم خرج بچمو پدرم بده

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

عزیزم به جای خمون طلا برای خودت بزار چند تا تیکه برای بچه ات بخره من کاملا میفهمم چی میگی چون خانواده همسرت کاری براتون نکردن سخته برات که خانواده خودت ای همه بخوان خرج کنن ولی جای حرف باقی نمونه به نظرم بهتره

من دقیقا مثل حرف خاله شما عمل کردم چون حوصله کل کل کردن با قوم شوهر را نداشتم

اقوام شوهر که جریت حرف زدن ندارن چون شوهرم از پسشون برنیاد 

فقط مادرشوهرم یکم داشت سوسه میومد که خودم از پسش براومدم 

گفتم مگه شما چیکار واسه بچتون کردین که توقع سیسمونی دارین

ممنون ولی الان چه کنم؟ حرف خامو گوش بوم یا نه؟ دوس دارم به همه با افتخار اعلام کنم که سیسمونی نگرف ...

سو تفاهم پیش بیاد برا مادرت سختتر و سنگین تر از خرید سیسمونی خواهد بود اگر دارن بذار بخره فقط بگو چیز غیر ضروری نگیرن

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
ممنون ولی الان چه کنم؟ حرف خامو گوش بوم یا نه؟ دوس دارم به همه با افتخار اعلام کنم که سیسمونی نگرف ...

سیسمونی نخاستن افتخار نیس نیازی نیس جار بزنی نگرغتی بگی که دیگه خوب نیس 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
ب مادرت بگو ب جای طلا همون وسیله های سبکو خودش بگیره ک حرف و حدیثم توش نباشه

باید با براندازی این رسمها کاری کنیم که حرف و حدیث ها جمع بشه

نه اینکه کار غلط انجام بدیم که حرف و حدیث نباشه

باید جا بیفته سیسمونی گرفتن و خرج گذاری دوباره برای خانواده عروس بی کلاسی و بی فرهنگیه

یقینا کله خیر
چند روز پیش به خالم گفتم خودمون میخوام چندتا تیکه وسیله ضروری بخریم و چیزی به اسم‌سیسمونی قرار نیس خ ...

اصلا ب کسی توضیح نده که با خریدی و‌..

همه هم فکر میکنن مامانت خریده. من گفتم مامانم سیسمونی رو خلاصه میده و بقیش رو طلا ب خانواده همسرم. و طلارو هم جلو همونا داد بهم

بخاطر حرف مردم؟ خوب خدارشکر مادر پدرت دارا هستند بزار بخرن چه اشکالی دارع؟؟

دوس ندارم بخرن

از ادوم دوس نداشتم جهاز بدن ولی اون موقع بچه بودم خیلی نتونستم مقاومت کنم 

از طرفی میخوام جلو خانواده شوهرم وایسم 

2706