2737
2734
انقد درگوش داییم خونده بود که شده بود بپای من....از مدرسه بیرون میومدم....میدیدم یه گوشه کمین زده..‌ ...

عزیزم اتفاقان نه که بگم همه مذهبی اینجورین منم یه خواهر دارم به همه تهمت میزنه و همه با زبونش ازار میده ولی الان که به خاطر کرونا ادم به دستاش الکل میرنه میگه الکل نجسه هر کاری که میکنه روزی ۱۰۰ دفه زنگ میزنه پاسخگویی به مسائل شرعی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزار نفر رفتارش نادرست ادم همه رو بکشه چه عقده ای به به چه طرز فکری 

چ بی فکری ....وقتی همه پست ها تا آخر نخوندی نخوندی تز الکی نده من کی همچنین حرفی زدم 

چ آدم هایی پیدا میشه....

منم نمیبخشمت بخاطر قضاوت بیخودت ......

عزیزم اتفاقان نه که بگم همه مذهبی اینجورین منم یه خواهر دارم به همه تهمت میزنه و همه با زبونش ازار م ...

تو هم کم از خواهرت نداری ماشاالله .....تهمت زدی و با قضاوت مسخرت آزار دادی منو .....

2731
2738
یه نوع بیماری وجود داره به نام سایکوبات یا روان ویرانگر....ضد اجتماع.....که ژنتیک و محیط عاملش هستن ...

هلوووو عزیزم پستهات درمورد شخصیت و رفتار پدرت رو با دقت و چندبار خوندم... اولش برای خودت و اعضای خانواده ات خیلی نگران شدم ولی بعد باخودم گفتم خدا خودش مراقبت ن هست... خداوند به مادرت سلامتی و طول عمر باعزت بده سایه اش بالاترین و مرافبتون باشه... از اینکه این همه سختی و بدرفتاری پدرت باعث نشده که افسرده بشی برعکس ازت شخصیت دقیق و محکمی ساخته خیلی خوشحالم... کاش بشه که براش پیگیر درمان بشید یا اگر اصلاح نمیشه، خدا خودش کمکتون کنه

یه نوع بیماری وجود داره به نام سایکوبات یا روان ویرانگر....ضد اجتماع.....که ژنتیک و محیط عاملش هستن ...

امشب از صمیم قلبم بجبران این همه سختی که این سالها کشیدی، یک همسر انسانیت آرزو کردم... قوی بمون و امیدوارو نگذار که پدرت روحیه اتونو بگیره... کاش واقعا میشد برای درمان پدرت کاری کرد... ل

🤣🤣🤣🤣 قضاوت نکن تا قضاوت نشی بسلامتتتت منم نمیبخشمت

قضاوتم اشتباه نبود خواهر خرمدین خودش اعتراف کرده روابط بابک با پدر مادرش بد بوده باهم سازگاری نداشتن .

ولی شما باعث شدی چندین نفر منو اینجا قضاوت نادرست کنن....ریپ بزنن و توهین کنن و مسببش شمایی 

کاری نکردم ک نیاز ب بخشش شما داشته باشم 

دیگم ریپ نزن نمیخوام اسمت تو اعلان هام بیاد واقعا 

قضاوتم اشتباه نبود خواهر خرمدین خودش اعتراف کرده روابط بابک با پدر مادرش بد بوده باهم سازگاری نداشتن ...

با این پدر و مادر روانی خیییییلییییم خوب رفتار کرده اینارو باید زودتر از اینا میکشت بابک بدبخت پدری به دختر هشت سالش تجاوز کنه پدر نیست یه روانی بیشرفه توهم کمتر پشت سر مرده حرف بزن ماها پشت هم حرف میزنیم میایم دفاع میکنیم اون نمیتونه کاش فرق اینارو میفهمیدی توهم ریپلای نزن حالم ازت بهم میخوره😍🤤

با این پدر و مادر روانی خیییییلییییم خوب رفتار کرده اینارو باید زودتر از اینا میکشت بابک بدبخت پدری ...

کاش تو هم اینقدر نفهم نبودی وقتی بهت میگن ریپ نزن میفهمیدی ....خوبه اول من گفتم 

من از اول حالم ازت بهم خورد ک ......طبیعیه از من بدت بیاد دل ب دل راه ک تعجب نکردم اینو گفتی 😂😂😂 بار دومه دارم میگم ریپ نزن بفهم نفهمممم

کاش تو هم اینقدر نفهم نبودی وقتی بهت میگن ریپ نزن میفهمیدی ....خوبه اول من گفتم  من از اول حال ...

نفهههههممممم توییی که باز یه مُرده رو قضاوت کردی و میگی ریپ نزن خودِ خرت ریپ میزنی🤣🤣🤣🤣قضاوت نکن تا قضاوت نشی ریپ نزن تا ریپ نشی احمق🤣