2058
2075

بزار.....................................

من همواره مثبت شاد و خوشبخت هستم الهی شکر.............................خداوند هر روز  مرا با معجزاتش شگفت زده می کند الهی شکر...............................بهترین روزهای زندگیم در راهه الهی شکر.....................خیروخوشی از هر طرف وارد زندگی من می شود........................الهی شکر.............................یا امام رضا(ع) التماس دعا.................یا امام رضا(ع)................
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073
2032
2081
شما علاقه خاصی به نقطه دارید؟😂🙏🌹

سلام................................خوبین...........................عادت شده برام............................................................. همراه با علاقه.................................  

من همواره مثبت شاد و خوشبخت هستم الهی شکر.............................خداوند هر روز  مرا با معجزاتش شگفت زده می کند الهی شکر...............................بهترین روزهای زندگیم در راهه الهی شکر.....................خیروخوشی از هر طرف وارد زندگی من می شود........................الهی شکر.............................یا امام رضا(ع) التماس دعا.................یا امام رضا(ع)................
چه رنگ محشری  خانما لاک اینه ای استفاده کردید؟ قشنگه؟

من استفاده کردم بدرد نمیخوره

کنده میشه زود

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
1718