2737
2739
عنوان

خوشگلای حاجت دار بیایین لطفا

255 بازدید | 35 پست

اجیا من ی تاپیکی زدم ک ۱۲۴۰۰۰استغفار خودم میخام بگم ب نیت رفع گرفتاری ازدواجم 

از اونجایی ک خیلی از مشکلاتمون ب خاطر اشتباهات خودمونه فک کردم لازمه استغفار بگم

گاهی ندونسته دل کسی را شکستیم ،خطایی اشتباهی حق الناسی کردیم ک اونا باعث شدن دعاهامون بالا نمیرن ،گاهی ی اشتباهی والدینمون کردن و ما داریم تقاص میدیم ب قول معروف همون مثل نادان کند رودان کشد 

ب هر حال ک من این تصمیمو گرفتم 

برای رفع مشکل ازدواجم ،مشکلاتی ک جلوی پای فردی ک جفت الهی منه و مشکلات همه دوستای گلم 

حالا اگر شما هم دوست داشتین ازش ایده بگیرین و اجرا کنید منم دعا کنید ❤منم شما را دعامیکنم 

برکت تو دنیا پراکنده بشه ،عشق جوونه بزنه

هرکسی هر نیتی داره بفرمایه😁

نی نی خواه ها ،نی نی دارها،مجردا ،عاشقا ،خونه خواه ها،اونایی ک دنبال کارن و همه❤

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون بابت تاپیک خوبت😍حتما انجام‌میدم حاجتتو گرفتی بیا بگو گلم😁

وای خدا چقدر تو من  امیدوار کردی😍😁حتمن میگم تو هم بگو ،منو هم دعا کن لطفا شاید گره کار منم ی نفس راحت و دعای تو باشه کسی چ میدونه منم تو را دعا میکنم❤

۳۰۰۰۰ هزارتا بهجت گفته بودش که  ۱۲۴۰۰۰ تا خیلیه اخه

من خودم ب دلم افتاد نمیدونم دیگه کی چجور گفته همین ب دلم افتاد ،شاید چون فک میکنم خیلی گناهکارم

2738

عزیزدلممممم حاجت رواشی انشاءالله😍ماشالا به ارادت مهربوننن🧡💚دعا واسه بابا مهدیمون(عج) رو یادت نره😉هیچی قشنگ تر از خوشحال کردن اون نیست🌸

یه صلوات برای ظهور پدرمون امام زمان‌ میفرستی رفیقم🌻                                                                                            
لطفاً دعاکن منم همین ماه کارپیداکنم🤗

سوره یوسف بخون ،من کارمو از سوره یوسف دارم خیلی معجزه وار ،ولی منم در کنارش دعات میکنم انر قابل باشم❤

وای خدا چقدر تو من  امیدوار کردی😍😁حتمن میگم تو هم بگو ،منو هم دعا کن لطفا شاید گره کار منم ی ...

قربونت برمم😍

فدای محبتت بشم عزیزدلم لطف میکنی❤

باش گلم میام میگم🥰

چشم حتما برات ۱۴ تا ایت الکرسی میخونم به نیت ۱۴ معصوم 

انشاءالله یه بخت خوب نصیبت بشه خواهری خیلی زود بیای تاپیک حاجت رواییتو بزنی😘

2706