2733
2734
عنوان

خوشگلای حاجت دار بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 35 پست

استاتر تشریف بیارید تاپیکم لطفا

دوستان لطفا بیاین تاپیکم سرگذشتم نوشتم و ازتون راهنمایی میخوام

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شروع کردم ۱۴۰۰۰ یاجوادالایمه ادرکنی  حسم میگه امام جواد دسم پس نمیزنه

ب چ نیتی؟اره اینم من شنیدم خیلی خوبه 

ب حرف دلت گوش بده قلب ادم هیچوقت اشتباه نمیگه ،هرموقع برای مشکلی خیلی ناچار و گرفتار شدم ی سوره ای ب دلم افتاده هر سوره ای هم ک ب دلم افتاده خوندم معجزه ای گره ام باز شده مثل همون سوره یوسف برای کارم ❤😍

الانم کلی دعا کردم و با امام زمان حرف زدم و التماس کردم ب دلم افتاده استغفار بگم😊

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد
2728
ب چ نیتی؟اره اینم من شنیدم خیلی خوبه  ب حرف دلت گوش بده قلب ادم هیچوقت اشتباه نمیگه ،هرموقع بر ...

برای ازدواج با کسی که دوسش دارم 

اخه یه روز که حالم خیلی بد بود و گرسه میکردم و شنیده بودم عشقم رفته خواستگاری انقد یا جواد گفتم تا خواب رفتم 

وقتی بیدار شدم مامانم گفت رفته بیرون و دیدتش و پرسیده دخترا خوبن ‌ و اخرشب هم بهم پیام داد و گفت خواستگاری که رفته طرف نپسندیده 

بعد یه روز که داشتم اینجا میگشتم  دیدم با ۱۴۰۰۰ حاجت گرفتن 

با این که خیلی ناامیدم

ولی کاش امام جواد دستم بگیره

برای ازدواج با کسی که دوسش دارم  اخه یه روز که حالم خیلی بد بود و گرسه میکردم و شنیده بود ...

خب تو دوسش داری ،باهم ارتباط هم دارین بعد چرا رفته خاستگاری؟

خب خاستگاری تو چرا نمیاد؟

2740
خب تو دوسش داری ،باهم ارتباط هم دارین بعد چرا رفته خاستگاری؟ خب خاستگاری تو چرا نمیاد؟

اومد بین خانواده ها لج بازی شد و کنسل شد و الان دیگه هرچی به خانوادش میگه راضی نمیشن 

زیاد در ارتباط نیسیم چون شهر کوچیک و درست نیس

اومد بین خانواده ها لج بازی شد و کنسل شد و الان دیگه هرچی به خانوادش میگه راضی نمیشن  زیاد در ...

اهااا ،انشالله ک بهترینها برات پیش بیاد توکل بر خدا❤

ب چ نیتی؟اره اینم من شنیدم خیلی خوبه  ب حرف دلت گوش بده قلب ادم هیچوقت اشتباه نمیگه ،هرموقع بر ...

استارتر خیلی ماهی😍

دلم روشنه حتماااااا حاجتتو میگیری😍🤗

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
استارتر خیلی ماهی😍 دلم روشنه حتماااااا حاجتتو میگیری😍🤗

خیلی لطف داری عزیزم❤خوبی از خودته❤💚💜💙این حجم انرژی مثبتی ک من از این تاپیک گرفتم اشکمو دراورد و دلمو واقعا روشن کرد انشالله حاجت روایی همه❤😍

خیلی لطف داری عزیزم❤خوبی از خودته❤💚💜💙این حجم انرژی مثبتی ک من از این تاپیک گرفتم اشکمو دراورد و د ...

فداتشم عزیزم.

ان شاء الله حاجت گرفتی تگم کن خوشحال شم🙂😍🤗

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2706