2726
عنوان

خوشگلای حاجت دار بیایین لطفا

255 بازدید | 35 پست

اجیا من ی تاپیکی زدم ک ۱۲۴۰۰۰استغفار خودم میخام بگم ب نیت رفع گرفتاری ازدواجم 

از اونجایی ک خیلی از مشکلاتمون ب خاطر اشتباهات خودمونه فک کردم لازمه استغفار بگم

گاهی ندونسته دل کسی را شکستیم ،خطایی اشتباهی حق الناسی کردیم ک اونا باعث شدن دعاهامون بالا نمیرن ،گاهی ی اشتباهی والدینمون کردن و ما داریم تقاص میدیم ب قول معروف همون مثل نادان کند رودان کشد 

ب هر حال ک من این تصمیمو گرفتم 

برای رفع مشکل ازدواجم ،مشکلاتی ک جلوی پای فردی ک جفت الهی منه و مشکلات همه دوستای گلم 

حالا اگر شما هم دوست داشتین ازش ایده بگیرین و اجرا کنید منم دعا کنید ❤منم شما را دعامیکنم 

برکت تو دنیا پراکنده بشه ،عشق جوونه بزنه

هرکسی هر نیتی داره بفرمایه😁

نی نی خواه ها ،نی نی دارها،مجردا ،عاشقا ،خونه خواه ها،اونایی ک دنبال کارن و همه❤

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون بابت تاپیک خوبت😍حتما انجام‌میدم حاجتتو گرفتی بیا بگو گلم😁

وای خدا چقدر تو من  امیدوار کردی😍😁حتمن میگم تو هم بگو ،منو هم دعا کن لطفا شاید گره کار منم ی نفس راحت و دعای تو باشه کسی چ میدونه منم تو را دعا میکنم❤

۳۰۰۰۰ هزارتا بهجت گفته بودش که  ۱۲۴۰۰۰ تا خیلیه اخه

من خودم ب دلم افتاد نمیدونم دیگه کی چجور گفته همین ب دلم افتاد ،شاید چون فک میکنم خیلی گناهکارم

عزیزدلممممم حاجت رواشی انشاءالله😍ماشالا به ارادت مهربوننن🧡💚دعا واسه بابا مهدیمون(عج) رو یادت نره😉هیچی قشنگ تر از خوشحال کردن اون نیست🌸

یه صلوات برای ظهور پدرمون امام زمان‌ میفرستی رفیقم🌻                                                                                            
لطفاً دعاکن منم همین ماه کارپیداکنم🤗

سوره یوسف بخون ،من کارمو از سوره یوسف دارم خیلی معجزه وار ،ولی منم در کنارش دعات میکنم انر قابل باشم❤

وای خدا چقدر تو من  امیدوار کردی😍😁حتمن میگم تو هم بگو ،منو هم دعا کن لطفا شاید گره کار منم ی ...

قربونت برمم😍

فدای محبتت بشم عزیزدلم لطف میکنی❤

باش گلم میام میگم🥰

چشم حتما برات ۱۴ تا ایت الکرسی میخونم به نیت ۱۴ معصوم 

انشاءالله یه بخت خوب نصیبت بشه خواهری خیلی زود بیای تاپیک حاجت رواییتو بزنی😘

2706