2733
2739
عنوان

مجزه ای ک از خدا دیدین تو زندگیتون🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 3404 بازدید | 183 پست

اینکه‌دخترم‌رو‌بهم داد ک جای تموم کبمود هامو‌پر میکنه😍😍درسته مرگ شوهرم با اون شرایط حاملگی‌من خیلی بد گذشت ولی بدنیا اومذن‌دخترم معجزه زنذگیم بود و‌هست و‌خواهد بود..

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون آدمایی که دلموشکستن،منوبی چاره کردن الان دقیقاخودشون همون حال سالهاپیش منودارن جامون عوض شده.خدا ...

اره دقیقا😔😔

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹

قبول شدن رشته مورد علاقم تو اوج ناامیدی🥺❤️وقتی که داشتم به کنکور سال بعد فکر میکردم🥺هنوزم باورم نمیشه و خداروشکر میکنم هرروز بخاطرش

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️
2728
ی ادمه کثافتو جوری اززندگیم برد بیرون‌ک راه برگشت نداشته باشه  

خداروشکر🌹

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
همه لحظه های زندگی من پر از معجزه است معجزه سلامتی معجزه سالم بودن عزیزانم وقتی مشکلات مردم رو میبین ...

🌹🌹🌹

2738
نمیتونم بگم خصوصیه ولی هیچکس باور نمی‌کرد 

خیلی دوس دارم بدونم عزیزم هرجور راحت تری🌹😊

من کلا خدا رو از رو معجزه هاش شناختم زندگیم پررررره معجزس🌝

خداروشکر😍

خیلی جاها 

هر لحظه ثانیه ب ثانیه

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706