2733
2734
عنوان

مجزه ای ک از خدا دیدین تو زندگیتون🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 3404 بازدید | 183 پست

من ی مشکل خیلی عجیب و سخت داشتم و ۴ سال بخاطرش گریه کردم خیلی سخت بود و همه میگفتن نمیشه ولی من امیدوار بودم و فقط از خدا خواستم مشکلمو حل کنه و بعد ۴ سال تو ی روز خوب خدا مشکلم به طرز شگفتی حل شد خدایا شکرت ♥️♥️♥️

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
قلبم درد گرفت کاش خدا تو زندگی برادرم معجزه میکرد حال روحیش بده. کاش بچم شفا میداد. کاش این هم غم وغ ...

۴۰ روز زیارت عاشورا بخون هدیه کن به شهید نوید صفری ان شاءالله  معجزه خدا رو تو زندگیت ببینی

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی مشکل خیلی عجیب و سخت داشتم و ۴ سال بخاطرش گریه کردم خیلی سخت بود و همه میگفتن نمیشه ولی من امید ...

خیلی جالب بود نوشتت💗اگ دوس داشتی بیشتردرموردش بگو عزیزم،خداروشکرکه حل شده💕

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
خیلی جالب بود نوشتت💗اگ دوس داشتی بیشتردرموردش بگو عزیزم،خداروشکرکه حل شده💕

ممنون عزیزم قربونت برم 

2728