2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشست وسط پارک گریه کرد عین بچه ها😕😕وسط هق هقش گفت بخدا دوست دارم من فق بلد نیستم چجوری رفتار کنم ا ...

والا هرچی دیدم خودشو چس کرده واس ما رمزتون چیه واستون گریه میکنن؟😍😂😂

2728

من یه شب با شوهرم سر یه مسئله مسخره بحثمون شد حدودا ساعت دوازه پاشدم رفتم خونه مامانم دو سه روز که گذشت هی شوهرم پیام میفرستاد که برگرد خونه منم جوابشو نمیدادم مادرمم که دید گفت حالا که با شوهرت آشتی نمیکنی پاشو از خونه من برو ..

حالا منم جاییو نداشتم برم با یه ساک گنده حرکت کردم طرف راه آهن وسط راه شوهرم اومد دنبالم فک کن من با یه ساک میدویدم از دستش فرار کنم اونم با ماشین میومد دنبالم خیلی تباه بود😂😂😂

بعدش فهمیدم بیرون اومدم مامانم از پشت سر تعقیبم کرده فهمیده  خونه خودم نمیرم زنگ زده شوهرم😂😂

2740

دعوا کردیم شدید من گفتم بمیرم راحت شی تو..داغ کرده بودم وگرنه براچی من بمیرم😂بعد یهو بعد نماز صبح میخاستم بخابم دیدم تو خاب بلند بلند گریه میکنه بیدارش کردم رفت صورتش شست اومد بغلم کرد و گف دوستدارم و اینا ..مغروره خیلی این رمانتیک ترین اشتی مون بود....یهو چشامو باز میکردم میدیدم داره نگام میکنه اشکاشم پاک میکرد یهو 😫😫

کاش یکی بود دوسم داشت... 

فقط یه هفته بود که عقد کرده بودیم ازدواجمونم سنتی بود مامانم اینا رفتن مسافرت قرارشد نامزدم بیاد خونه ما بمونه به خانوادش گفت میرم ماموریت اونموقع سریال زمانه بود پخش میشد من داشتم اونو میدیدم نگو عاقا بهش برخورده که من بهش توجه نمیکنم نصف شب حدود, ساعت دو با چشمای فوق قرمز بیدار شد یهو گف من دارم میرم باید برم منم هاج و واج موندم که چی شده از چشاشم ترسیدم گفتم برو چند دق بعد زنگ زدم گفتم من ترسیدم اونم گف چی ترسیدی ترسیدی اومدم برگشت حالا پشتشو به من کرده خوابیده منم تمام حوادث اون هفته همه احساساتم اس ام اسامون هر چیزیو که فکرشو بکنی نوشته بودم از اینکه ازش ناراحت بودم فحشایی که تودلم بهش دادم دیگه دیدم به من رو نمیده گفتم بیا دفترمو برات بخونم تا صبح نشست دفترمو خوندم و... هیچی دیگه باعث شد خیلی باهم صمیمی شدیم

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2706