2733
2734

چند روزه با همسرم قهرم 😁امروز برام پیتزا دو نفره مخصوص سفارش داد 😁زنگ رو گفت بخور بیشتر زبون درازی کن😶گفتم خدا خیرت بده که سفارش دادی میدم به فقیر ثوابش به روحت برسه😶نشستم همه را خوردم 🤣نمیدونم گناه کردم یا نه 🤣🤣🤣

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یبار با همسرم بحثم شده بود داشتم خیلی جدی با گریه حرف میزدم یهو از تو بینیم بادکنک زد بیرون انقد خندیدیم ک دعوا یادمون رفت😆

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱

من یه مانتو صورتی که رفتم خریدم آقا می‌گفت میخای مثل عروسکا بگردی🤣🤣🤣🤣 هر چی میگفتم چ ربطی داره چادر سرمه می‌گفت فقط من باید ببینم . گفتم باشه تو خونه هم می‌پوشم جلون🤣🤣

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

یه حرفی زدم تو دعواشدید یهو اومد بغلم کرد گفت دیگه چیزی نگو درد تو بزنه تو قلبم و گریه کرد با این هیچکقت اشکشو ندیدم مغروره😍😍😍😍😍😍😍😍😂😂😂😂💛💛💛💛💛

خصوصی وگرنه تعریف میکردم

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
2738

من تو عقدم.. یه ماه پیش جایی دعوت شدیم یه بحثی شد اونجا، بعدش تو راه منو شوهرم بحث شدید کردیم، اومد خونه ی ما، حرفای بدی یهم زدیم وسط دعوا یهو منو هل داد سمت دیوار اومد ازم لب گرفت 😐😐😐خیلی یهویی. 

نمیدونم چرا. بعدش بغلم کرد گفت بیا تموم کنیم بحثو ولش کن اصلا.. منم ساکت شدم 😂😂هنوز بهش فکر میکنم یه جوریم میشه.. دیگه پیش نیومد برام😢

اوخیییی.نگرفتی ماچش کنی؟؟

نشستم رو زمین نگاش کردم خندیدم😂اشکاشو پاک کردم هیچ دیگه تبدیل شد ب بهترین خاطره عمرمون😂😂🤦🏻‍♀️

میشه واسه قبول شدنم تو کنکور ی صلوات مهمونم کنین خیلی نیاز دارم ک قبول بشم امسال🙁🧡یه روز یکی بهم گفت عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...همینقدرساده همینقدرعمیق...🌺☘️

من تو اوج عصبانیت جملاتو پرتوپلا میگم بعضی مواقع،شوهرم قهقه میزنه میگ خب باشه فهمیدم   

رمانتیک نیس مسخرس   

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     

اولین دعوامون تولدش بود اخر شب داشت ته کیک تولدش رو میخورد منم هی نق میزدم یهو بهم چشم غره رفت چنان ترسیدم که حرفم رو یهو قطع کردم پریدم تو تخت پتو کشیدم رو سرم خودشم خندش گرفت کیک تو دهنش بود میخواست خفه بشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مثلا وسطش یچیز عاشقانه کفته که کیف کردی 😂😀

اره بغلم کرد یبار گفت توروخدا آروم باش اصلا همش تقصیر من آروم باش..عقد بودیم❤

ما خیلی کم دعوا میکنیم معمولا

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2706