2752
2734
عنوان

بیماری cf

| مشاهده متن کامل بحث + 5028 بازدید | 116 پست
نمیدونم قراره چیبشه..ولی دیدم اینجا تشخیص نمیدن میبرمش مشهد.

خیلیا تشخیص نمیدن اصلا نمیشناسن ..مشهد خیلی عالیه پیگیری برا سی اف اونجا خیلیه ..من جای شما بودم زودتر میرفتم این استرس و تمام میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیا تشخیص نمیدن اصلا نمیشناسن ..مشهد خیلی عالیه پیگیری برا سی اف اونجا خیلیه ..من جای شما بودم زود ...

اینجاییا هم میشناسن..تست تریپسینوژن تست الاستاز و...یبار ازش گرفتن...اما نمیدونم چرا یه خلط تو مدفوعو نمیتونن درمان کنن یا تشخیص بدن چیه حداقل.

2731
بله عزیزم 

من دخترم وقتی نه ماهو نیم بود اسهال شدید آبکی گرفت رگه های خون داخلش بود خلطی و کفی بود خشک کن میخورد بعداز ده روز جواب نداد بستری شد یه هفته بازم بدتر شد یعنی استفراغ هم گرفت هموگلوبین خونشم اومد پایین مرخص شد میبردم شیر از میومدم آزمایش انجام میدادیم میبردیم نشون میدادیم یه بار من حس کرد مدفوع دخترم چربیه به دکتر گوارشش گفتم آزمایش نوشت گفت خوبه دفع چربی نشون نداد..

خلاصه45 روز گذشت اسهالش بند نیومد من دارو گیاهی دادمش اسهالش بند اومده دیگه یهو شیشه شیر و پستونک نخورد بعداز کلی دکتر بردن و بستری شدن دخترم فلج کامل شد و صدا هم نداشت بلع نداشت فقط خدا میدونه چی بهمون گذشت و یه بار دیگه خدا رقیه رو بهمون داد نه روز تو آی سی یو بود و کلا سی روز شیر از بستری بود فهمیدن گلن باره هست

یه آزمایش تو بیمارستان انجام داد که دفع چربی نشون داده بود. دکتر گوارش رو عوض کردم گفت حساسیت به پروتئین گاویه شیرش عوض کرد بر پایه پروتئین سویا بازم بهتر نشد حالا شیر هیدرولیز شده میخوره ده روره الحمدالله بهتر شده شکمش شده روزی6-7 بار مخاط توی مدفوعش هم قطع شده.تست عرق داد 80 به بالا مثبته دخترم شد86

دکتر آسم و آلرژی گفت باید تکرار شه دومی روشش هم فرق میکرد یه تیکه پارچه پشت کمرش گذاشتن یکیش 47 یکیش51 بود یعنی رنج مشکوک

و شصت به بالا مثبت بود دکتر آسم و آلرژی بهم گفت این عدد برای این سن بالا نیست سی تی هم نوشت خوب بود